5 кроків, щоб вибрати новий Інтернет-провайдер

Вибір провайдера може бути складною для деяких і може в кінцевому підсумку коштуватиме вам купи. Чи не засновувати ваші перші враження про ціну. Ціна повинна бути загальна оцінка від провайдера.

1.First вирішити, якщо ви хочете Широкосмуговий або модемне? Я рекомендую широкосмугової, а не чекати тривалий час завантаження сторінок.

2.There 4 основних типи широкосмугових підключень
– Гніздо DSL / ASDL (підключається до телефонної лінії)
– Кабельне / волоконно-оптичні (Висока швидкість також підключається до телефонної лінії або ТБ, не представляється можливим у більшості Нова Зеландія)
– Супутникове (хвилі від супутника до ПК, може бути часом повільним)
– Бездротові (бездротове з’єднується від вашого будинку до базової станції)

3.Location. Чи можете ви отримати широкосмуговий у вашому районі? У деяких районах все ще не можете підключитися через ADSL або Бездротова.

4.Residential: Визначте ваші потреби. Це допоможе Вам вибрати підключення плану.
Ви геймер, кіно чи телебачення на вимогу урод, є підлітки та кілька комп’ютерів, і ви постійно веб-серфінг? Якщо це так, то вам потрібно високошвидкісне підключення і великої пропускної здатності чи дані посібники. Якщо ви просто перевірити електронну пошту і залишити коментарі на Facebook, Bebo і Twitter вам напевно знадобиться невеликий пропускної здатності чи дані посібники і хочуть високій швидкості з’єднання.

Бізнес: Визначте ваші потреби. Бізнес-плани провайдера має бути засноване на:
Рід діяльності (графічний підприємства сфери обслуговування буде потрібно велика кількість передач даних, магазини може знадобитися невелика кількість передач даних)
– Розмір бізнесу (малого бізнесу з кількома співробітниками, ймовірно, буде потрібно невелика кількість даних посібників, де великі компанії з великою кількістю персоналу зажадає великих посібник даних)
– Облікові записи електронної пошти (Великі підприємства потрібно більше)
– Кілька місць (Якщо ваш бізнес має багато офісів, ви повинні мати один ISP)

5.Check з послуг, включених в пакет, вони повинні включати: Монтаж, антивірус і антиспам-захист, резервне копіювання даних, управління обліковими записами, 24/7 технічну підтримку та обслуговування клієнтів.

Інформація для роздумів
Якщо у вас вже є ISP ви повинні переконатися, що ви не порушення будь-якої умови, перш ніж ви зміните послуг.
Зверніться до сім’ї і друзям про свої провайдерів або рекомендацій. Також перевірте відгуки для потенційного провайдера.
Ви хочете, надійний захищеної мережі. Деякі провайдери ADSL відчувають повільних з’єднаннях через кількість людей в Інтернеті в будь-який даний момент часу.

Якщо ви хочете все-в-одному послуг, реєстрації послуги провайдера вони можуть включати в Ср розробки та дизайну, веб-хостингу та реєстрації доменних імен і зберігання даних.

Скільки ви готові платити за щомісячне обслуговування Інтернет і установку?
Чи має провайдер підключить вас через апаратне і що ви повинні знати?
Чи входить у вартість провайдера для оновлення пакетів?
Вам потрібен стаціонарний?

Перед тим як підписати будь-яку угоду, повинен;
– Зрозуміти умови угоди договору або службу
– Розібратися у всіх зборів, які ви зобов’язані платити
– Зрозуміти пакет, який ви платите за
– Знати контактні дані провайдера

Вибір провайдер не повинна бути складною. Якщо ви знаходитесь в області Гастінгс і потрібно надійне, безпечне, високошвидкісне підключення, зверніться SWIFTnet для всіх ваших потреб та широкосмугових “Безкоштовний Огляд сайту”. SWIFTnet харчування місцевого бізнесу та побутових споживачів з бездротовою широкосмуговий доступ в Інтернет без необхідності стаціонарного.