642-637 Захист мереж за допомогою маршрутизаторів Cisco і комутаторів – іспит резюме

Захист мереж за допомогою маршрутизаторів Cisco і комутаторів (Secure v1.0) оцінка пов’язана з CCSP і CCNP Security кваліфікації. Ця оцінка аналізує можливості кандидата і деталі, необхідні для захищеного Cisco IOS центром Програми і перемикач-мережах, і забезпечують захист рішень залежно від програми Cisco IOS.

642-637 CCNP сертифікації безпеки

CCNP Security кваліфікації Програма організована зокрема, до роботи роль Cisco Network Security Professional відповідальність за безпеку в маршрутизатори, комутатори, Соціальні гаджети мереж та обладнання, а також вибір, впровадження, надання допомоги та проблеми фіксації полум’я поверхні, VPN і IDS / IPS рішень для своїх умов мереж.

642-637 надійно закріплені v1.0

Отримання мереж за допомогою маршрутизаторів Cisco і комутаторів (Secure v1.0) оцінка пов’язана з CCSP і CCNP Security кваліфікації. Ця оцінка аналізує можливості кандидата і деталі, необхідні для захищеного Cisco IOS центром Програми і перемикач-мережах, і забезпечують захист рішень залежно від програми Cisco IOS. Кандидати можуть підготуватися до цієї оцінки, приймаючи Отримання мереж за допомогою маршрутизаторів Cisco і комутаторів звичайно.
Cisco 642-637: Отримання мереж за допомогою маршрутизаторів Cisco і комутаторів (під охороною) v1.0 експертиза досліджує деталі професіонала; досвід і можливості, необхідні для захищеного Cisco IOS центром Програми і перемикач-мережах, і забезпечують захист рішень залежно від програми Cisco IOS. Оцінки 642-637 пов’язано з CCSP і CCNP Security кваліфікації.
Після ефективної здачі іспиту 642-637, Отримання мереж за допомогою маршрутизаторів Cisco і комутаторів (під охороною) v1.0, вам ознайомиться з Cisco CCSP кваліфікації. Якщо ви хотіли б отримати додаткову 642-637 надійно закріплені v1.0 оцінки, будь ласка, відвідайте Cisco 642-637 оцінки.

Чого очікувати в безпечному v1.0 (642-637) іспит?
Цей аналіз включає множинний вибір, гаряче місце, переміщати і падіння, в історію і порядок, і зробити завод питань. Експертиза може бути гнучкою і моделювання питання можуть задати.

Рекомендується навчання

Наступний курс навчання пропонованих для складання цього іспиту:
• Захист мереж за допомогою маршрутизаторів Cisco і комутаторів – (Secure v1.0)

Перераховані курси, пропоновані Cisco Learning Партнери кваліфікованих джерело для Cisco ІТ-навчання за умови особливо Сертифікований Cisco тренерів. Для історії Партнери Cisco Learning, використовуйте Learning Partner Locator.

642-637 іспиту Теми

Наступні деталі запропонувати загальні для матеріали, які можуть бути включені в оцінку. Тим не менше, інші теми, близькі також можуть з’явитися на будь особливої ​​циркуляцією оцінки. Для того щоб краще позначає матеріал, з оцінки і для характеристики якості пропозицій нижче можуть змінитися в будь-який час без попереднього повідомлення.

642-637 дослідну дизайну

• Виберіть Cisco IOS технології для реалізації HLD

• Вибирайте продукти Cisco для реалізації HLD

• Виберіть Cisco IOS функції роботи з HLD 2

Інтеграція рішення Cisco Захист мережі з іншими технологіями захисту

• Створення та експертизи початковій Cisco IOS поліпшень для нових пристроїв / послуги

• Налагодження та перевірка ASA поліпшення віртуальної приватної мережі
комплексна підтримка функцій

• Оптимізація Cisco IOS засобів захисту продуктивність пристрою

• Створення складних рекомендацій захисту мережі у відповідності з політикою безпеки 642-637 вимог

• Оптимізація функцій захисту, рекомендації і конфігурацією

• Налагодження та перевірка Традиційні IOS додатків і NAT для динамічного зменшення загрози визначається в мережу

• Налагодження та перевірка IOS Місце центру поверхні полум’я, наприклад, інноваційний додаток 642-637 іспити і фільтрації URL-адрес

• Налагодження та перевірка функцій IPS розпізнавати загрози та динамічно блокувати їх від вступу в мережу
Зберігати, оновлювати і відстежувати IPS підписів

• Налагодження та перевірка IOS Функції VPN

• Налагодження та перевірка Аспект 2 і 3 Аспект функції захисту

Додаткові способи усунення неполадок

• Розширений Cisco IOS програмне забезпечення для захисту помилки в налаштуваннях пошук і ремонт

• Розширений Cisco маршрутизаторах і кнопки управління компонентами помилку пошук і ремонт