9 порад для насолоди грою в гольф і під тиском.

Отримати кожен удар, щоб Hole – У команді форматів, він платить, щоб спонукати м’яч до виходу, аби відмовитися від ваших партнерів розумне читання. Більшість Путс повертатися невдачу в результаті гравець сповільнюється на наскрізному інсульту. Замість цього, вибудовувати позитивні ваші наскрізний хід доти, або трохи довше, ніж ваші спині.

Згорнути Ваші думки Swing – Тримайте ваш план гри проста. Поставте його на шматок документа на рульовому колесі вози і поговорити з ним, перш ніж кожний повний постріл.

Preshot – Уявіть собі, що ви хочете м’ячем робити.

Адреса: Зробіть паралельно clubface де ви хотіли б м’яч йти.

Свінг думав – без обмежень качати головки ключки. Залишитися в живих, початково-ти Jitters = нервозність змушує вас прискорити ваш темп, який впливає на сталість і точність. Візьміть багато глибоких вдихів, як ви отримаєте готовий вдарити, вдихаючи через ніс і видихаючи через рот. Свінг ваш водій гладко, як ви хотіли б потрапити в неї тільки 100 ярдів.

Зробити більш надійними Короткі Путс – Відтворення форматі, який вимагає, щоб ви удар все це справа? Встановіть putterface кв на потрібний рядок, то кв ноги і плечі до цієї лінії. Побудувати гладкий хід у той час як, дивлячись на ціль, а не на балу.

Займати більш Клуб нарівні 3S – Деякі любителі вдарив м’яч через нього або через зелений нарівні 3S; найбільшу віддачу короткий. Виберіть клуб, який допоможе вам у ярдів позаду зелений. Якщо ви вдарите його впритул, ви знаходитесь на, якщо ви натиснете її менш солідно, ви все ще можете створити його, щоб покласти поверхні.

Оцінка Нижня нарівні 5S – Catch робити математику тактику. Більшість номінальної 5S п’ять сотень ярдів або більше. Створення останнього пострілу вашого улюбленого ярдів в зелений. Відніміть, що метраж, а потім розділити відмінність на два. За допомогою цієї стратегії, ви б’ють перетинах клубів, які легше потрапити і більш точним.

Отримати з піску в одній спробі – Хороші гравці бункері Грінсайд прискорити ключки через постріл, дозволяючи піщано-сплеск-м’яч. Заснована з обличчям вашої клин піску злегка відкритою, м’яч трохи вперед у вашій позиції. Хіт піску за м’ячем, і закінчити ваші гойдалки, як ви удару повні п’ять заліза.

Чіп з Вашою покласти інсульту – Щоб уникнути відривів або Skulling ваш чіп постріли, приймати по перетинах клуб, як 7 -, 8 – або 9-заліза і захоплення його, як ваші ключки. Нахиліться валу і ваше тіло до цілі для досить убування удару. Створіть свою покласти інсульту, що дозволяє на горищі клубу провести м’яч через непередбачувані дерну на зелений.

Отримайте ваш Праски Airborne – Самі верхом постріли відбуваються, коли ви намагаєтеся допомогти м’яч у повітрі з черпаючи руху. Потрапити вниз на м’яч, заснував з додатковою вагою на ліву ногу, ніж ваше право. Візьми тому клуб більш вертикально і повернути його на низхідній кута атаки.

Дивимося красивий гри в гольф потрібні зберігаючи рівновагу. Це не швидко виправити, це займе час, однак ви повинні почати бачити поліпшення швидко, однак будьте терплячі. Спрямовані на підтримку Вашого балансу, і голову в одному положенні, і майже немає часу на все, ви будете насолоджуватися таким поліпшенням своїх друзів будемо вимагати свої секрети і, агов, може бути, ваш автограф.