Kaspersky Internet Security огляд

Я написав цю Kaspersky Internet Security, огляд після маючи можливості поставити цей продукт через його кроків. Будемо сподіватися, що після прочитання про мій досвід роботи з продуктом, ви будете мати краще розуміння того, як Kaspersky складає проти конкуренції і чи є захист компанія пропонує найкраще одне для вас, щоб довіряти.

Ми всі чули страшні історії про вкрадені ідентичностей і врізався комп’ютери, і ми всі говорили, щоб захистити наші комп’ютери і себе з кращого опцією Internet Security доступні. Але як ви знаєте, який найкращий? Kaspersky робить його легким. На першій сторінці свого інтернет-сторінці Security 6.0, Kaspersky об’єктивно порівнює себе з у основних конкурентів, включаючи Symantec, McAfee, Trend і CA.

Коли інформація розбита на такі легко читати графік, то стає ясно, яка компанія краще. Наприклад, Kaspersky пропонує найкоротший час відгуку нових загроз (0-2 години). Наступним найкоротші терміни пропонує Trend, і до 6 годин довше. Компанія також затьмарює своїх однолітків за рівень виявлення вірусів, виявляючи 99,57 відсотка всіх загроз. Хочете зробити припущення, на якому компанія пройшла більшість тестів витоку брандмауер? Це вірно, Kaspersky.

Kaspersky також пропонує дійсно корисних і унікальних функцій, таких як енергозбереження для ноутбуків, зовнішній вигляд інтерфейсу Змінити параметри і антиспам-графічного аналізу зображення. Спробуйте знайти, що ніде, і ви будете дивитися протягом тривалого часу. Kaspersky також сканує HTTP трафіку на льоту і призупиняє сканування під час широкого використання. Якщо це не кричати зручною для користувача, я не знаю, що робить.

Якщо врахувати всі фактори, Kaspersky дійсно кращий варіант там з точки зору безпеки в Інтернеті. Я настійно рекомендую продукт для будь-який, хто стурбований безпекою інформації на своєму комп’ютері, а також фактичне комп’ютера як такого. Якщо нічого, я закликаю всіх, хто хоча б віддалено цікаво піти і поглянути на те, як стеки Kaspersky до інших компаній. Я впевнений, що ви знайдете, як і я, що там дійсно немає ніякого порівняння.