Наскільки безпечна ваша Серфінг – це Ваш Перегляд зашифрованих

Так що ви насправді кожна думка про те, як безпечно перегляду сторінок в Інтернет? Чи знаєте ви, якщо ваш серфінг в зашифрованому вигляді, ви, мабуть, знаєте, що якщо ви бачите, що маленький замок, що у вас є якась безпека, але скільки. Ну правда, що є основною незахищеності з перегляду веб-сторінок якого в тому, що він був розроблений для швидкості не безпеки.

Більшість наших веб-сторінок відбувається через так званий HTTP (гіпертекстовий транспортний протокол), це мова, яка використовується для запитувати і отримувати інформацію через наш веб-браузерів. Це неймовірно ефективний мову, і це дозволяє нам відправляти і отримувати інформацію швидко, практично не над головою. Це один, якщо причини успіху в Інтернеті, адже за перші роки життя в інтернеті, люди використовували дуже повільних з’єднаннях. Мій перший модем 14.4k модель, вона, ймовірно, займе близько 10 хвилин, щоб завантажити веб-сторінку середньому даний час, але це було розумно реагувати.

HTTP насправді чіткого тексту протоколу, щоб він не шифрування, надійно і захистити ваші дані в будь-якому випадку, це все транспортувати у відкритому вигляді. Будь однієї тієї ж мережі, ви можете чітко прочитати всю інформацію, яка проходить через HTTP, веб-сайтів, логіни, паролі Ви називаєте це всі видимі у вигляді колод, в ефір і по проводах. Це не помилка протоколу HTTP, хоча він ніколи не був призначений для надання будь-якого забезпечення.

Звичайно, якщо ви бачите маленький замок у вашому браузері десь ви будете трохи безпечніше це коли ваш серфінг захищений і зашифрований. Це ознака того, що ви використовуєте HTTPS, який є захищеною версією протоколу, ви помітите, в адресному рядку вашого HTTP звертається до HTTPS на захищений сайт. Звичайно, ви не можете вибрати, коли використовувати HTTPS ви залежите від сервера, який ви відвідуєте, яка, на жаль, у випадку з більшістю безпеки в Інтернеті – ви покладатися на інших людей.

Завжди пам’ятайте слід ви залишаєте позаду вас, коли ви займаєтеся серфінгом, кожен може бути простежено до їх IP-адреси. Ваш провайдер входить ваша кожен веб-сайт відвідали, малюнок завантажили і кіно дивилися. Об’єднайте це з серверами ви відвідуєте реєстрації вашу адресу і всі інші місця, перегляду веб-сторінок, реєструється і ви можете бачити потенціал для проблем безпеки.

Так що пам’ятайте, без замка ви використовуєте HTTP і тому ваші зв’язку, імена користувачів і паролі не шифруються і можуть бути прочитані ким завгодно. Ніколи не вводьте конфіденційну інформацію на будь-який веб-сайт, який не забезпечений.