Процедура отримання сертифікату SSL

SSL забезпечує відвідувачів на ваш сайт з упевненістю безпечно спілкуватися через захищену сесію. Для компаній, що бажають робити безпечний електронної комерції, такі як отримання номери кредитних карт або іншої чутливої ​​інформації в Інтернеті, SSL має важливе значення.

Ключовими елементами SSL сертифікату є: SSL (Secure Sockets Layer): створює зашифрований канал зв’язку між веб-сервером і браузером. CSR (запит на підпис сертифіката): файл сертифіката породжених хостингу. CA (центр сертифікації): постачальників, у яких сертифікат принесли.

Ви можете отримати SSL-сертифікат розподіленої або ви можете купити для вашого класу. Якщо ви вирішили отримати свій власний SSL повноваження, це загальний процес.

Ви повинні вирішити, на SSL сертифікат постачальника. Потрібно завжди шукати встановленої емітентом. Деякі з постачальників сертифікації є RapidSSL, GeoTrust і Verisign.

Перед тим, як власний сертифікат, ви повинні вчитися на необхідність сертифікат SSL. Документи необхідно в такій ситуації. Як тільки ви прийняли рішення про необхідність, ви можете піти на відповідного постачальника. RapidSSL надає сертифікати, які є дешевими і надійними. Verisign можуть бути використані високі фірмами кінця. GeoTrust надає сертифікати для обох.

Це тільки короткий огляд. Кожен виробник надає різні послуги. Перевірте документацію на кожного постачальника.

Всі сертифікації, який запитується повинні точно збігатися. Безпечні сертифікації Завіту буде перевірити, чи є ваш бізнес існує чи ні, так що вони знають, що вони видають в пристойному суспільстві. Вам потрібно буде довести, що назва організації і доменне ім’я, насправді, ваш у використанні.

Необхідних кроків:

Підготовку документації
Отримати CSR генерується з веб-хостингу
Подати заявку на SSL-сертифікат, після чого CA буде обробляти додатки
URL будуть отримані для завантаження та встановлення сертифіката SSL
Надіслати сертифікат постачальника для установки на сервері

Після відправки необхідної інформації у веб-хостингу, вони будуть генерувати файл КСВ і пошлю до вас у вигляді звичайного тексту. Ви потім відправити цей файл сертифікатів таких фірм як Verisign або Thawte. Вони будуть генерувати SSL сертифікат для вас, які повинні бути спрямовані у веб-хостингу для установки.

Як перевірити безпеку веб-сайту?

Ви повинні побачити “HTTPS” протоколу замість звичайних “HTTP”. Також Золотий символ замку з’явиться в браузері. Такі ознаки захищений веб-сайт.