Сертифікація Cisco не залежать від практики іспити

Задайте кандидату CCNA, як вони готуються до день іспиту, і ви отримаєте різні відповіді. Різні книги, різних веб-сайтів, різні іспити практиці.

Одна з тенденцій, я помітив, що деякі кандидати відповісти на питання, хитаючись від кількості і назв практика іспитів вони купили. В принципі, кандидат вивчає, приймаючи багато практики іспитів. А в деяких випадках, я маю на увазі їх багато.

Мета цієї статті не грюкати практика іспитів. Я хочу звернутися до цієї тенденції серед кандидатів Cisco сертифікації купівлю стільки іспитів практиці, як вони можуть знайти, намагаючись здати іспит CCNA на “перебір” його, як один співробітник Cisco недавно сказав.

Я нічого не маю проти практика іспитів. Продаю флеш-карт, які служать в якості екзаменаційних, якщо це так, як кандидат хоче їх використовувати. Тим не менш, ви не можете бути залежним від них, щоб передати ваші іспити. Як я вже не кажу студентам, кожен день “, коли ви знаходитесь в передній частині стійки, маршрутизаторів, немає, B, C, D і вибору. Ти повинен знати, що ви робите “.

Якщо практика іспитів є основним інструментом кандидата для підготовки до іспитів, хоча, вони, швидше за все, будуть розчаровані в день іспиту. Cisco CCNA поточні іспити призначені, щоб відсіяти тих, хто запам’ятав діаграми або два є премія не тільки на знання, а й уміння застосовувати ці знання. Просто приймаючи одну екзаменаційними за одною не розвиватиме цей навик.

Симулятори прекрасні в певній мірі так само, але не потрапити в залежність від них. Тренажерах я бачив дійсно не дозволяють робити помилки в конфігурації, і це коли у вас є, щоб виправити свої власні помилки, що ви дійсно дізнатися, що відбувається.

Тримайте далекого зору при підготовці до іспитів CCNA. Ви не просто вчиться на день іспиту ви закласти основу для успішної кар’єри. Дослідження ви робите для свого іспиту CCNA будуть одними з найбільш важливих досліджень ви коли-небудь зробити, оскільки всі роботи, яку ви робите для майбутньої сертифікації CCNP (і так, CCIE!) Засновані на фундаменті ви будуєте сьогодні .

Зробити це міцний фундамент. Дотримуйтеся всебічно навчальний план, використовуючи книги, практика іспитів та маршрутизації обладнання, і ви знаходитесь на своєму шляху до успіху в області Cisco.

Кріс Брайант

CCIE # 12933

Кріс @ thebryantadvantage