безкоштовно кредиту – безкоштовно для всіх рекомендацій дотримуватися

Чому ви повинні знати про китайську додаткові таблетки?

У випадку, якщо ви розумієте, чому китайські таблетки премією до західних таблетка, ви зможете вирішити безліч питань, поруч з боргами.

Китайська медицина:

Виберіть з джерела проблеми ==> зробити пацієнта оповіщення про ці ускладнення ==> викорінення завдання ==> Поясніть пацієнтові, як запобігти цю проблему ==> Поясніть укладений що робити, щоб покласти цю трудність далеко далеко для нього

Occidental медицини:

виділити питання (не джерело, тільки, ймовірно, найбільш очевидним) ==> Видалити (або, можливо, немає) дилема ==> дають рішення

Тепер ясно, що в другому випадку хворий не знає причин його дилема, і він набагато більш імовірно, впаде ще раз в ідентичній ситуації.

У першому ж випадку все завершиться для страждальця, щоб здійснити свою дилему в корені. Він збирається бути в змозі боротися з додатковим зброєю, і виграти в той час як у другому випадку, він не знає, хто і де загроза виходить від …

Ви повинні визначити реальну причину вашої заборгованості у випадку, якщо ви бажаєте бути кредиту абсолютно безкоштовно. Тепер, коли я пояснив вам поради про те, як боротися з будь-яким потоком, дозвольте мені пояснити, чому так багато чоловіків і жінок мають так багато великих боргів.

Причина в тому, що процентна ставка приводить до такої ситуації. Це дійсно неминуче, для підйому економіки встановити процентні ставки, і, щоб мати можливість представляти їх, коли прийшов час, щоб зробити це.

Питання: Чи вважаєте ви майте на увазі китайський принцип? Звідки ти знаєш, що товариство відповідно до процентною ставкою є найбільш вигідним для осіб?
Як і торгівлі заснована на принципах справедливості, процентна ставка заснована на несправедливості, як ми бачили раніше. Це реальна тригер боргів, поряд з тригером вашої проблеми виправити зараз. Це джерело.

Як комерція по справедливості? Ви, можливо, розуміння негайно після прочитання цього: у вас є пункт, поряд з іншою людською істотою буде потрібен цей продукт для однієї з цих 3-х факторів:

Crucial повинні мати (вода, продукти харчування …)

Вирішити труднощі (автомобіль – потяг, автобус, літак – на великі відстані; кондиціонером …)

Відчуйте Відмінно (косметика, оздоровчі уважності …)

Ви могли б бути обмін цих продуктів проти долара. Вам знадобляться ці гроші, і ваші покупці будуть потрібні ваші товари. Це справедливість, оскільки виграють усі.

Це дійсно рівно протилежний ефект з інтересом.

Якщо у вас є розуміння і почати реалізацію цієї китайської принципі, ви могли б бути в змозі виявити навіть набагато більше причин, щоб ваші проблеми. Див тут навряд чи наслідок інтересу: Master / Кредитні картки, Discovery, American Express. У кожного є 1 або додаткові.

У вас є кращий придбати те, що ви не можете інвестувати дюйма Що це означає? Це означає, що без цього кредиту, а також інтерес, який ви будете платити за це, швидше за все ви будете не в змозі інвестувати в ваш автомобіль, або ваш будинок, або … Якщо ви виграєте набагато більше доларів, або позичити у людини!

Наші тему тут полягає у виявленні підходів до вибратися з цього кредиту. Але, мабуть, найбільш важливим було б, щоб під вашим контролем.