важливість контексту в області тематичній фільтрації

Запуск пошуку “Рак молочної залози поінформованості” не повинно призвести до потоку порнографічного URL, але якщо ваше рішення для фільтрації не здатні аналізувати контекст, а також слова, які могли б бути те, що відбувається. Фільтрація порнографічні тексти можуть бути зосереджені тільки на слово “груди”, а не від контексту, в якому він представлений. Важливо, що політику правильного використання вашій компанії (АУП) включає в себе конкретне визначення того, що являє веб-сайтів, які повинні бути заблоковані. Відвідування головній сторінці Товариства Рака грудей, ймовірно, буде дозволений більшістю AUPS компанії. Однак, переконавшись, що дозволені місця пройти і непристойні сайти заблоковані, може бути дуже непростою справою, особливо якщо ваше рішення для фільтрації дивиться тільки на словах, а не контекст.

апаратні опції фільтрації

Один із способів переконатися, що ваш АУП точно насильницькі є реалізація апаратної фільтрації рішення, яке може обробляти обидва слова і контекст. Крім того, прилад пропонує й інші переваги, які роблять його ідеальним вибором для виконання складних процесів фільтрації, які є швидкими, точними і гнучкими.

Однією з переваг є те, що прилад фільтрації на основі рішення легко поміщається в топології вашої мережі і в той же час дає компанії гнучкість видатними характеристиками. Апаратного комплексу є виділеним і особливості проходять повз архітектуру, що дозволяє їй залишатися стабільною незалежно від навантаження.

Якщо навантаження зростає, то апаратний нескінченно масштабованої, просто додавши ще одну машину. Програмне забезпечення фільтрів обмежені як у їх продуктивності, масштабованості і єдиної точки відмови.

комплексної звітності

Один з найважливіших складових успішного веб-фільтрації для будь-якої організації є здатність генерувати відповідні звіти. Ви можете отримати моментальний знімок діяльності вашої організації або робити керування чи звіти про відповідність вимогам організації. Там немає кращого способу забезпечити точність і надійність цілі досягаються. Якщо ви можете знайти прилад на основі веб-фільтрації рішення, яке пропонує на коробці звітності, ви знайшли кращий продукт. З повним на коробці звітності вам не доведеться купувати додаткове обладнання або програмне забезпечення, яке призводить до зростання витрат. Крім того, ви зможете довести, що небажаний контент не доходить до ваших співробітників, і що відповідні вмісту дають можливість пройти. Крім того, звітність дозволяє виконувати вимоги Прийнятне Використання вашої організації і політики безпеки і документувати дотримання.

важливість людського огляд

Автоматичне оновлення бази URL мають важливе значення для забезпечення безпечного і своєчасного фільтрації вмісту. Це особливо важливо, щоб ці оновлення бази даних впорядковано більше, ніж просто ім’я ідентифікації. Використовуючи 100% людських огляду в поєднанні з щотижня, щодня або щогодинні оновлення, ваша компанія захищена від небезпечних сайтів і небажаного змісту цілодобово .. Використання людського огляду, сайти з сумнівним змістом щодня аналізує і додані в базу даних. І навпаки, якщо сайт, наприклад, товариства раку молочної залози або родючості роботи на місці встановлення інформації про лікування підходить для огляду, людський інтерфейс може схвалити зміст бази даних.

медичні помилки і бізнес-операцій

Точне і безпечне фільтрації веб-контенту має серйозні наслідки для багатьох різних організацій. У разі медичних установ важливо знати, що в лікарнях і лікарських кабінетах тепер регулюється політикою HIPPA. Ця політика вимагає, щоб не приватні медичні дані не розподіляються нікому, крім тих, хто точно визначаються самим пацієнтом. Якщо внутрішній або мережевої безпеки в медичній установі повинна бути порушена, що об’єкт буде порушенням HIPPA і схильні серйозних штрафів, а також втрата довіри пацієнта.

Порнографія, фішингу, шпигунських програм, расизму чи насильства веб-сайти можуть поділитися подібними словами з дійсними сайтів, але вони негативні і небезпечні для внутрішньої безпеки мережі компанії, а також їх громадської репутації. При використанні приладу на основі веб-фільтрації рішень, компанії можуть здійснювати необхідні інструменти та ресурси, необхідні для захисту своїх інтересів незалежно від характеру їх діяльності. Є внутрішні обмеження, пов’язані з програмним забезпеченням рішення особливо коли брандмауер займається. Програмне рішення в поєднанні з брандмауером означає, що в остаточному підсумку загальної мети CPU брандмауер стане загрузнути в подвійні обов’язки він буде змушений виконувати. У гіршому випадку, мережа сповільнюється фільтр програми, брандмауер пристрою, що призводить до загрози продуктивність і безпеку мережі.

Кіберпростір може бути зрадницької, але це не повинно бути неприємно і довільним. Програмні рішення, які за своєю природою більш складними і які використовують евристики, а не 100% людських-огляд може тільки зробити так багато. Щоб забезпечити успіх, інтерфейс людина необхідно для того, щоб судити контекст для утримання. Краще рішення для мережевої безпеки є рішенням, яке прагне забезпечити найкращий сервіс так, що ваша організація може виконувати свої інтереси і задоволення.

А небезпека втратив інтелектуальної власності та гучних позовів плавати навколо в кіберпросторі, апаратне рішення для фільтрації тримає небезпеки заблоковані, захищаючи доступ до життєво важливим змістом.