додавати вміст на моїй веб-сторінці

Багато людей роблять ляп, думаючи, що вони можуть просто в основному зібрати сайт Завантажити його на сервер, і люди будуть стікатися в їх новому сайті, ну, звичайно, це не є точним і його основних причин, чому люди терплять невдачі в інтернет-маркетингу.

Вибір Вашої ринкової ніші і видобуток золота ваші фрази пошуку займає багато часу і зусиль, і якщо все зроблено неправильно, це буде вірний шлях до провалу це найважливіша частина створення вашого веб-сторінки і має бути завершена до покупки вашого доменного імені та веб-сервер, URL системах, як Google, підтримка з відповідними ключові слова, що містяться в URL як приклад, якщо ваша ринку становить близько журнальних столиків ви можете вибрати доменне ім’я схоже на coffeetables.com замість bobsmith.com має сенс, але багато люди, як правило не приймати це до уваги, коли думав про їх доменне ім’я, очевидно, якщо ваш веб-сайт буде про багатьох суб’єктах то більш універсальний доменне ім’я є достатнім.

Ключове слово розслідування має важливе значення для доменне ім’я, але воно є основою для всього сайту кожна сторінка вашого сайту повинна бути оптимізована для ваших ключових слів, абсолютно окремий на кожну сторінку.
Кожна сторінка проведе – тег заголовка – опис – ключові слова та теги заголовків це те, що пошукові системи, як Google буде зрозуміти, коли вони павука вашого сайту, і він показує їм, що ваші сторінки в Інтернет відносно, це відбивається як на сторінці SEO.
Це важливо знати, де ваш заголовок і опис покаже кінцевого клієнта на веб-сторінці.

Оформлення сайту або блогу:
Я раджу використовувати WordPress блогу, як ваш сайт і веб-хостингу з Cpanel, він має один клік налаштування WordPress і багато інших сценарії веб-сайту.

При додаванні вмісту у веб-сторінку, яку потрібно враховувати на сторінці SEO описано вище.

Ви повинні мати список ключових слів, які ви збираєтеся використовувати для вашого нового веб-сайту кожну сторінку ви створюєте, повинен мати інший заголовок сторінки, опис, ключові слова / мета-теги, H1, H2 і т.д.

Назва вашої посади повинно також включати ваше ключове слово в ньому, як це те, що взяв і перерахованих системах, як Google, не мають сторінки з аналогічною назвою і заголовок, опис і так далі це визначається як дубльований контент і волі Чи не зробить ваш сайт нічого хорошого.

При використанні сайту WordPress (що я завжди рекомендую), то ви можете встановити плагін, відомий як “все в одному SEO”, і це допоможе вам просто додати назву, опис, ключові слова, H1, H2, H3 і т.д.

Коли ви не використовуєте WordPress, то ви хочете, щоб додати ці з додатком, яке Ви використовуєте для створення вашого сайту або додати його в HTML код вручну.

Якщо ви коли-небудь отримати глухий кут думати, що ставити у письмовій формі для вашого змісту просто зробити невелике дослідження по вашій темі і сколотити кілька кульових очок ви потім можете просто збільшити на вашої точки кулі побудувати унікальний контент для вашого сайту.

Off-сторінки SEO є зворотних посилань на ваш сайт з інших пов’язаних веб-сайтах в Інтернеті, більш доречно зворотних посилань у вас на веб-сторінку тим більше можливостей у вас є ранжирування добре з пошукових систем, як Google для ваших ключових термінів.

Написання статей або оглядів та подання на інші сайти:
Це прекрасний стійкий спосіб побудувати зворотні посилання на ваш веб-сайт, блогів WordPress MU головним блогів постійно оновлюються, а потім індексації часто Seach двигунів таким подання статей в ці блоги на регулярній основі допоможе вам отримати багато хороших посилань назад хорошу якість .

писати статті і представити в каталогах статей
Надіслати статей в каталогах статей також може бути захоплюючим способом увійти в посилання на ваш веб-сайт, ви можете знайти на MSN для каталогах статей

залишаючи коментарі у форумах
Форум буде великим для отримання зворотних посилань на ваш сайт, спосіб спробувати це, залишаючи коментарі на форумі, якщо ви залишити коментар ви будете мати підпис додано в ваш коментар цьому підпис буде мати гіперпосилання на веб-сторінці , переконайтеся, що ви використовуєте ваші ключові фрази з гіперпосиланням на веб-сторінку і не робіть спам коментарів забезпечення форуму пов’язана з вашою ніші і залишити конструктивні коментарі.

Щоб знайти furums у вашій ніші Просто голова Google і введіть ключову фразу пов’язані з вашою ніші подальшим форумі, наприклад зелений чай форумі ви отримаєте великий список форумів, пов’язані з вашою ніші.

залишаючи коментарі в блогах: багато еквівалентні як коментарі форум, майте на увазі ніколи не відправляйте спам коментарів та забезпечити блогу пов’язана з вашою ніші.

Щоб почати блоги спробуйте пошукати Google з відповідними ключова фраза подальшим щось начебто працює на WordPress MU, як приклад зеленого чаю працює на WordPress MU, або зелений чай блозі ви будете тоді дивитися, щоб побачити, якщо ви можете залишити свій коментар, але пам’ятайте, багато блоги є функція коментування відключена.

SB
Що таке соціальні закладки? Це просто закладок сайт, як ви робите на комп’ютері і зберегти його на потім. В якості альтернативи збереження їх на свій веб-браузер, ви зберігаєте їх в Інтернеті. І, так як ваші закладки на веб-пошукові системи будуть знаходити посилання.