залишатися на зв’язку

З роботою, шкільних і позашкільних заходах борються за місця в нашій неспокійній життя, це може бути важко залишатися організованим. Ось декілька порад з технології сімей на ходу:

• Будьте розумними. Хочете, щоб зробити гру футбол або танці практиці? Відв’язав себе. Використовувати смартфон в текст, електронну пошту або веб-серфінгу, fieldside.

• Зробіть дату. Зателефонуйте сім’єю та друзями на запланованих днів. Посилити взаємодію з відеотелефона або ПК камера для додаткового особистого контакту.

• безпеки ПК. Не дозволяйте шкідливих атак знищити ваших систем. Робота з постачальниками, щоб переконатися, ви маєте право захисту-так що ви не втратите дані, або, можливо, більш важливо, часу. І будьте впевнені, право фільтри і захисні механізми, щоб захистити молодих веб-серферів.

На щастя, є послуги, такі як ті, що пропонуються HiWired, що давати поради по налаштуванню і управлінню пристроями, а також оновлення, інтеграції та пробу. Тому перевірити ще одну річ від свого щільного графіка і отримати від життя.