почуття самотності і не знаю, як змінити ситуацію

Як правило, вона є важким визнати, що є деякі речі, які просто не працюють. Якщо ви знаходитесь в той час, у відносинах, коли ніщо, здається, мають рацію, і ви, не здогадується про те, що робити. Якщо ви знаєте, що ви маєте рацію і не може поправку вашої точки зору та / або положення. Ти в той час в той час, коли ви впевнені, що ваш партнер, що той, у неправильному і хоче змінити. Я впевнений, у вас є був там, і, мабуть, це те, що відбувається з вами прямо зараз.

Зробіть крок назад і розглянути, що відбувається. Ви будете наближається безпечне положення, що незабаром буде безвісно відсутнім. Ви будете наступаючи на приватне лихо. Повірте мені, це може бути не розумний місце бути. У деякий момент часу, ви можете зіткнутися жаль, що не може бути змінено. Я визнаю, в результаті у мене був там і взагалі хотілося б я взяв зовсім небагато часу у виявленні ситуації. Але я не зробив і тепер жалкує дуже важко примирити.

Я розглянув мій стан справ і подив, що можна було зробити краще. Може бути, я була занадто незламна і побачив тільки мої аспект цієї історії. Можливо, я повинен трохи багато позицій мого партнера. Але я не зробив і в даний час поставляється роки жалю. Це пишеться, щоб попередити вас, що краще бути відкритим і розумним, ніж бути вперті.

Це не дуже питання в даний час, але я хотів би я була додатковим відкритим до того, що був дуже відбувається. Я не взяв до уваги, що я був навіть частково не так в моїй позиції. Але це вже занадто пізно і ніколи не може бути змінений. Я думаю, до цих пір, що я правий в моєму становищі, однак, що це має значення? Я не бачив і не розуміє своєї відповідальності і в даний час я хотів би все було інакше.

Однак я сподіваюся, щоб вказати, що способів це може бути зовсім інше для вас. Що робити, якщо ви можете повернути ваші колишні увазі любителів серця і душі? … З чистого аркуша? Повернути час назад? Або ні, ви зараз відчуваєте, що ваша ситуація просто занадто так багато пішло … Дуже п’яний … або просто рівнина біса складна?

Я можу обіцяти вам, без сумніву, вона цілком досяжна для відновлення втрачених любові і виправити жорсткі відносини. І це ціна його. Найбільш ефективним способом, щоб не витрачати свою любов і життя ваше … не завтра або на наступному тижні, проте, тепер. Ви можете зробити це, якщо ви дійсно хочете, і ось, що шлях. Ти повинен спілкуватися з душею і серцем.

Давай, не чекайте і не відклав. Ви будете робити це, і ви ніколи не пошкодуєте про це. Те, що ви будете жалкувати не робить цього. Я знаю, в результаті я скажу вам з досвіду, що це варто зусиль. Є дуже всього 2 речі, щоб розглянути. Один з них, побудувати, що ви отримали вашою єдиною любов’ю в первинному місці. Потім, якщо ви впевнені, що це справжнє кохання, ніколи не пропонувати. Це може бути $ 64000 задовольняють дозвіл у вашому житті. Не будуйте помилку, дозволивши своєму житті бути розірвані і втратити справжню любов. Це не забава, і я можу запевнити вас у цьому.

Шукати поза багато про відновлення істинної любові, поки не стало надто пізно.