типи широкосмугового доступу – ADSL, ADSL2 +, голий DSL, і багато іншого

За даними Австралійського бюро статистики, широкосмуговий “завжди на” підключення до Інтернету зі швидкістю 256 кбіт або вище. Широкосмуговий забезпечує підвищену швидкість по комутованих і економить витрати на отримання місцевого дзвінка. Є багато типів, у тому числі ADSL, ADSL2 / 2 +, голий DSL, кабельного, мобільного та супутникового телебачення.

ADSL

Асиметрична цифрова абонентська лінія (ADSL) працює через телефонні лінії і доступний на всій провінційних і столичних областях. Він має швидкостях від 256 Кбіт до 12 Мбіт. Користувачі можуть вийти в інтернет і здійснювати дзвінки в той же час через цифровий спліттери, які поділяють голосової та цифрового зв’язку.

ADSL 2/2 +

Є оновлені версії ADSL, відомий як ADSL 2/2 +. Користувачі отримують більш високі швидкості інтернет – до 24 Мбіт – і послуги пропонують все більше компаній. З більш конкурентна боротьба за клієнтів, ціни, як правило, нижче. Ці послуги доступні тільки в певних областях, хоча нові мережі в оперативний. Їх швидкість з’єднання дуже мінливі в залежності від відстані користувача від обміну; чим далі, тим нижче швидкість з’єднання.

голий DSL

Голий DSL використовує технологію ADSL 2 +, але не вимагає, щоб користувачі платять за телефонної лінії. Клієнти отримують інтернет швидкостями ADSL 2 + за менші гроші, але вони не будуть мати лінію домашнього телефону. З цієї причини, голий DSL плани зазвичай включають передачі голосу по IP (VoIP) лінії так, що люди можуть мати домашній телефон, якщо вони того побажають. На жаль, якщо Інтернет йде вниз, так що робить телефон.

кабель

Кабельний широкосмуговий пропонує доступ в Інтернет по волоконно-оптичному кабелю. Це взагалі доступні у великих містах, але він продовжує поширювати свій вплив. Кабельний збільшив пропускну здатність, що призводить до збільшення швидкості і більшої ємності – до 100 Мбіт. Тому що менше компаній надають кабель, їсти менше цінової конкуренції, тому він може бути дорогим.

мобільний

Мобільний широкосмуговий доступ, також відомий як бездротовий, забезпечує доступ в інтернет через 3G мережі мобільного зв’язку. Ці мережі можуть досягати навіть віддалених районах, що охоплюють близько 98% населення. Люди підключаються до Інтернету за допомогою бездротового адаптера, мобільні карти, або модем, що забезпечує високий ступінь його портативним і зручним. Але, як і одна мобільна, рівень сигналу може змінюватися досить багато. Він також отримує досить дорого, особливо коли люди перевищують вартість їх даних.

супутник

Супутникове широкосмугового дозволяє людям вийти в інтернет через супутник реле. Вона доступна практично скрізь, ідеальний для тих, у сільській місцевості або морських районів, хто не може підключитися. На жаль, це може бути досить дорогим і досить повільно. Але це може бути єдиним варіантом у віддалених районах.

Вибір плану залежить від необхідного потенціалу для скачування – чи є вони легкі, середні або тяжкі користувача. Від цього вони можуть адаптувати план, який найкраще відповідає їх бюджету. Незважаючи на це, кожен повинен прочитати дрібний шрифт, де компанії розміщують важливі деталі, такі як кепки дані, завантажувати обмеження, і “добросовісного використання” політики.