IBM системного адміністратора сертифікації підготовки матеріалу

Системний адміністратор може належати ІТ, електроніка або це може бути від спілкування інженерної фірми. Зазвичай системний адміністратор займається установкою, впровадження, підтримки та управління серверами та інші питання, пов’язані з комп’ютером, як безпека, усунення несправностей і планування, що, наскільки ефективно він / вона забезпечує технічну підтримку персоналу. Для того щоб успішно зробити його / її роботу, системний адміністратор повинен володіти високими технічними навичками, здібностями та обов’язками.

обов’язки системного адміністратора
Системний адміністратор грає життєво важливу роль в ІТ-сфері, отже, він / вона володіє високою вартістю і обов’язки, деякі з основних обов’язків системного адміністратора є
• Повинні зберегти резервні копії, журнали та повідомити ключових питань комп’ютерної системи
• Ефективно установки, усунення несправностей, налаштування та інтеграції нових передових технологій в існуючу систему
• Необхідно перевірити і управляти всіма змінами конфігурації
• Повинні бути в змозі встановити і налаштувати нове обладнання та програмне забезпечення
• Повинна бути можливість додавати, видаляти, редагувати дані інформацію про рахунок
• Він повинен мати можливість легко підтримувати системи і повинні забезпечити, щоб підключені периферійні пристрої працюють правильно чи ні
• повинні контролювати мережу зв’язку

В основному в організації, будь то великі чи малі не має значення системний адміністратор має повний доступ до системи, оскільки вони не мають ніяких обмежень, отже, їх відповідальність також дуже висока, тому що, якщо будь-яка пов’язана з безпекою проблема виникає або захисту даних є витік Потім системний адміністратор робота може отримати ризиковано. Системний адміністратор може автоматизувати його / її деякі з завдань, виконавши деякі сценарії, як створення нового користувача, скидання пароля, блокування або розблокування облікового запису користувача і т.д. Механізм системний адміністратор повинен бути доступний при сервера або робочої станції йде вниз, щоб він / вона швидко і швидко виявляти і усувати проблеми, системи управління повинні бути в змозі швидко вирішити проблему, в іншому випадку організація повинна страждати багато. Зазвичай системних адміністраторів не розробники, а також вони не є постачальником рішень радника або рішення, але вони повинні мати навички, щоб зрозуміти поведінку програмного забезпечення і розгорнути його і вирішити всі проблеми усунення несправностей. Якщо організація велика чи технології, які вони пропонують, є складним, то робота системного адміністратора стає жорстким, і він повинен працювати повний робочий день. Якщо системний адміністратор також управляє мережею завдань, пов’язаних то він повинен знати тип мережі організації. Системний адміністратор повинен щодня виконувати резервне копіювання комп’ютерів співробітників, він повинен забезпечити антивірусну програму таким чином, що вірус не може заразити систему даних.

Поле Системний адміністратор має цінність і важливість тому системні адміністратори повинні бути сильні, і вони повинні встановити цілі кар’єри для того, щоб рухатися вперед, як вони повинні знати і бути в курсі всіх досягнень і технологій, а за рахунок підвищення їх навичок та кар’єрне зростання, вони повинні отримати сертифікати, які будуть переміщати їх на вершину.