Sun Solaris сертифікати

Тенденція сертифікацій в області ІТ (інформаційних технологій) росте з великими темпами і IT (інформаційних технологій) також прогресує з тією ж швидкістю. Є так багато курсів сертифікати, які пропонують за IT (інформаційних технологій) інститутів в ці дні. Кількість кандидатів різних сертифікаційних курсів росте дуже швидко. Один сертифікаційний курс, який є одним з найпопулярніших серед кандидатів сертифікатів є “Sun Solaris Сертифікація”. Є так багато ІТ (інформаційних технологій) інститути, які пропонують ці сертифікати, і кількість кандидатів у цих ІТ (інформаційних технологій) інститутів дуже велика.

Філософія НД сертифікації Solaris займає центральне місце в процесі навчання, оскільки це дає перевірки знань і навичок необхідно для конкретних посадових обов’язків. Ці сертифікати також запропонувати кандидата з цих сертифікатів природний прогрес на підтримку своїх кар’єрних цілей. Є деякі основні кроки для досягнення цих сертифікатів, таких як посилення основного розуміння UNIX команди та завдання на ОС Solaris і стати сертифікованим Sun Solaris співробітник. Другим кроком буде навчання, як виконати необхідні процедури системного адміністрування на ОС Solaris, і пояснити свої навички системного адміністратора Sun Certified. Останнім кроком є ​​навчання і отримати досвідчені системного адміністратора високою цінність знань необхідно виконати безпеки або адміністратора мережі на ОС Solaris, і піти на спеціалізацію в сертифікації.
ГКПС Solaris 9 Сертифікація складається з наступних іспитів:

• 310-301 іспит
• 310-014 іспит
• 310-015 іспит
• 310-016 іспит

Sun Corporation пропонує так багато курсів сертифікації і є такі курси, які пропонує НД в ОС Solaris професійні сертифікати, Sun Certified Security Administrator (SCSECA), Sun Certified Solaris співробітник (SCSAS), Sun сертифікує адміністратор (ГКПС) і Sun Certified Адміністратор мережі (SCNA). Мета сертифікації НД полягає у перевірці на конкретну роботу. Sun Solaris продовжує стимулювати мереж на найбільших підприємствах у всьому світі. Solaris в даний час використовується на 85% зі списку Fortune 500 компаній. Це свідчить про популярність цих сертифікацій по всьому світу.

Курси надають кандидати з цих сертифікацій підготовки ЗС, з ручною на досвід роботи зі складними і важкими завданнями адміністрації. Студенти проходять перевірку повної оцінки та приклади тестових питань у навчальному центрі цих сертифікатів. Кандидати з цих сертифікатів буде під прийняти ряд лекцій та лабораторних занять з акцентом на участь у ЗС solaris9 питання сертифікації практиці. Це не просте завдання для досягнення кандидатів дуже багато працювати під інтенсивним умови для підготовки до іспитів і гарні оцінки.