дізнатися про сертифікацію IBM майстерності

Об’єктом даного проекту майстерності є розширення інструментів для відновлення більш високого рівня логічної моделі з спадкування додатків. Логічні моделі допомогти програмістам в розумінні великих і складних додатків, а також дозволить їм схему і проводити різні завдання звичайно повертаються програми перетворень. Це бізнес-рішення, шлях для кваліфікованих ІТ-фахівців, щоб показати рівень їх ноу-хау у світі. Різні сертифікаційних іспитів IBM майстерності іспиту необхідно використовувати інноваційні здібності людини і його здібності, щоб придумати унікальне рішення проблеми, а не те ж ітераційним вирішенням проблеми.

IBM майстерності включає в себе два завдання. Перше завдання зробити сильніше ваші стосунки IBM Rational і друге, щоб підтримати Вашу раціональні навички продажів, щоб зібратися разом ваші SVI (Software значення критеріїв стимулювання). Особа, яка бере участь в IBM майстерності може приєднатися Prometric центр досліджуються. Такі програми, як WePay підготувати кандидата на IBM майстерності. У Партнер Світова ці іспити зараховуються як технічну гарантію. Це дозволяє дізнатися, навик критерію, необхідного для розширеного і прем’єр рівнів членства.

Іспит IBM Rational майстерність розглядає знання менеджменту якості. Вона включає в себе здібності, щоб визначити, управляти і закрити можливість продажів. IBM майстерності іспит мети технічного експерта продажів, які можуть придумати закінчене бізнес-рішення для клієнтів. IBM майстерності іспит теж потребує вирішення класифікація, диференціація продукції і конкурентоспроможні вміння позиції.

Для досягнення майстерності АТЛАНТА IBM випустила спеціальний план знання. Вона включає в себе електронні навчальні курси. Теми знаходяться в послідовності градуювальних і добре організованим чином. Є інтерактивним, що робить найкраще знання курсів. Наприклад, людина бажає освоїти ІНТЕРС вбити АТЛАНТА Навчання включає в себе широкий асортимент продукції. Одним з них є UNIX курсів найбільш повне знання галузі на основі освіти. Вона включає в себе 150 найменувань неперевершену глибину, широту і валюти. Інший є оцінка Mainframe навички. Це оцінки полягає у створенні фірми, щоб точно оцінити сильні і слабкі сторони їх персоналу. Третю Вивчає плани, які надає фізичним особам графічний певний шлях навчальної діяльності, яка стає фундаментом для технологічних важливості своєї роботи. Останнім, але не менш LMS взаємодії навик є обов’язковим.