подорож час життя пари окулярів

Вам цікаво, як це тоненькі збірки, яку ми називаємо пару очок, (або окуляри, якщо ви віддаєте перевагу), приходить в буття, і де вона закінчується?

Це захоплююча історія, яка сягає своїм корінням ще в тринадцятому столітті в Італії. У 1268 Salvino D’Armato, флорентійський виробник лінз, вирішив, що це було занадто утомливо постійно для рук лінзу перед будь-яким документами він намагався читати. Він розробив просту раму, яка провела дві лінзи і акуратно встановлені на носі. Все було не так просто, однак. Як не було ніяких побічних руки на ці окуляри, вони все одно повинні були бути проведені на місці вручну, або пристрої мали тенденцію йти у використанні.

Тим не менш, Salvino зробив свій стан постачання цих нових окулярах прямо на короткозорим клієнтів по всьому місту.

Винахід рухомого типу друкарського верстата Іоганном Гутенбергом у 1456 році викликало масове виробництво окулярів для читання, так як всі верстви суспільства почала читати друковане слово по всій Європі.

У вісімнадцятому столітті Париж, це була мода на короткі руки стороні кадру додається. Ці нові окуляри дизайнера були призначені тільки для захоплення боків голови власника. Вони, можливо, були “в” річ, і розмови про паризьких салонів, але як завжди, модні речі не завжди призначені для комфорту. Після всього лише декількох хвилин носити окуляри стали дуже незручно.

Він не був до 1727 року що відповідь на проблему проведення окуляри надійно і зручно було, нарешті, вирішена. Англійська оптик, Едвард Скарлетт, продовжив сторони руки так, що окуляри були проведені на місці, зачепивши кінець руки на вуха. Англійська раптово з’явилися як нові лідери в дизайнерських окулярах, і окуляри б від цієї дати, завжди слідувати тій же базової конструкції.

Це популярний міф, що біфокальні окуляри були винайдені в 1784 році великий американський вчений і державний діяч, Бенджаміна Франкліна. Існує надійних доказів він був побитий до удару інший англійський оптик, Семюел Пірс, який справив біфокальні окуляри в 1775 році.

Сучасні окуляри масового виробництва у всьому світі, але стандартні лінзи в даний час в основному виробляє в Китаї. не з власним населенням, що наближається два мільярди, а ще один мільярд або близько того на їх порозі, більшість з яких є генетично схильний до короткозорості, це не дивно, це ефект масштабу дозволить китайським відправити лінз у всьому світі за цінами які не можуть бути відзначені на місці.

Коли справа доходить до дизайнера окуляри, Італії, Франції, і в деякій мірі Німеччина, веди. Це не тільки інноваційним дизайном, який звертається, але споживачі, як кеш наявності добре відомий бренд ім’я, яке відображається на видному місці на їх окуляри. Вони, як правило, готові платити за цей привілей.

Місцеві компанії закінчити процес виготовлення повного очки шляхом установки лінзи на кадри, дизайнер або іншим чином.

По-старому купити окуляри через магазин оптики. Оптик проводить перевірки зору у випробувальній камері, а потім продає специфікації він або вона наказує, щоб їх «пацієнт» у своєму магазині. Це як лікар продажу медицині він наказувати. Існує явний конфлікт інтересів.

“Підкованих” споживач тепер бере його рецептурного бланка (до якого він має право відповідно до Закону Оптики) і шукає кращі пропозиції. Все частіше, вони доступні в Інтернеті, де він може купити окуляри прямо із заводу, який виробляє готовий виріб. У розділі “закони дистанційній торгівлі, споживач має право на повну гарантії повернення грошей, якщо незадоволені, то, що оптиків майже ніколи не доведеться зіткнутися.

Коли користувач закінчить з його окуляри, а не кидати їх, деякі інтернет-компаній окуляри, такі як Best4Glasses, організувати для збору та повторного циклу їх для країн третього світу.

Подорож типова британська пара очок починається в Китаї, додається до інших компонентів з Європи, завершили у Великобританії, а потім відправлені до Африки в кінцевий пункт призначення.

Під час подорожі цих очкових лінз допомогли економік трьох континентах і з урахуванням комфорту для людей, чиї власні очі не в змозі впоратися з ситуацією.