сертифікації ITIL – подолання розриву між V2 і V3 бібліотеки

Зрештою, система управління ITIL версії 2 будуть виведені. Одночасно з висновком, технічна підтримка для версії 2 більше не будуть доступні.

Це не означає, що люди, які вчилися і заробив сертифікати для версії 2 буде в холоді. Структура версія 3 аналогічна версії 2. Вони відрізняються тільки у версії 3, додавши більше навчальних модулів для практиків. Крім того, ще в ієрархії ITIL був доданий.

Навчання для версії 3 ведеться в п’яти рівнях.

Перший рівень, як і версії 2, є основою навчання.

Другий рівень відповідає практикуючого рівень версії 2. Він відрізняється від версії 2 тим, що він має тільки два курси (дві версії складається з трьох).

Тим не менш, одна з двох курсів містить всі три курси версії 2 плюс навчання для управління ресурсами. Ця підготовка включає в себе облік ресурсів, розподілу ресурсів, забезпечення та мінімізації ризику для ресурсів.

Другий курс версія 3 повністю присвячений темі, яка мається на увазі під “звільнення і контроль» практикуючий модулем версії 2. Це все про створення та управлінні інфраструктурою комунікаційних технологій організації.

Судячи з усього, автори ITIL см. комунікаційної інфраструктури росте в основний компонент системи завтрашнього дня. Замість того, щоб чекати, щоб це відбулося, вони рекомендують навчання і підготовку людей так рано. Тренінги, що містяться тут розробці інфраструктури, вчити людей, як ним користуватися, впровадження системи зв’язку, усунення неполадок системи та приведення його у відповідність з цілями бізнесу.

На щастя для тих, хто вже мають сертифікати для версії 2, є міст курси у версії 3, який дозволить версії 2 Власники сертифікатів, щоб претендувати на відповідну позицію 3. Шляхом споживання цих курсів моста, учасник може претендувати на вакансії для версії 3.

З іншого боку, люди, які взяли на себе практиком модулі версії 2 може просто перейти на управлінському рівні версії 3. Вони, можливо, зароблені кредити від їх версії 2 навчанню і ці кредити тільки й може отримати їх розвивати.

З іншого боку, всі молоді люди, які прагнуть до ITIL позиції в майбутньому, повинні отримати версії 3. Одна з очевидних причин є те, що другий варіант буде знято його творця найближчим часом. Люди досі використовуєте версію 2 до того часу доведеться модернізувати. В іншому випадку вони не користуватимуться технічною підтримкою народу, який створив ITIL.