Що Стисніть сторінки і як його створити

Сторінка стиснення є веб-сторінка thatâ € ™ з використаний з метою змусити людей відмовитися в свій бюлетень або список розсилки, ввівши своє ім’я та адресу електронної пошти. Сторінка стиснення зазвичай doesnâ € ™ т мати стільки копій, як листи продажів, але більшість сторінок стиснути є певний текст тізера і куля точок.
Все частіше відео використовується замість тексту на стиск сторінок. Більшість текстових сторінок стиснути складаються з заголовка, короткий параграф або два з копії, кілька пунктів маркованого списку, і вибрати у вікні – всього € œabove рази, â €? це означає, читач doesnâ € ™ т доведеться прокручувати, щоб продовжити читати.
Деякі стиснення сторінок також матиме графіки, у тому числі верхній і нижній колонтитули, і, можливо, інші графіки, таких як Ековер для безкоштовного звіту thatâ € ™ з віддані в якості нагороди за вибирають дюйма
По-перше, потрібно створити базовий HTML сторінки.
Ви можете зробити це, використовуючи візуальний редактор, який повинен зробити його простіше для початківців. WYSIWYG виступає за € œwhat ви бачите, що ви get.â €? HTML редактор WYSIWIG дозволяє проектувати візуально, і ви взагалі повинні знати мало, якщо такі, HTML на її використання.
Багато людей використовують більш темний червоний або світло-синій, як колір фону для їх стиснути сторінку, але ви можете використовувати будь-який колір ви любите, поки він ІСНА € ™ т неймовірно яскравий і відволікає і вона добре виглядає з будь-якої іншої графіки ви, можливо, використання на сторінці.
Ви кохана € ™ т хочете розмістити текст безпосередньо на цьому кольоровому тлі, тому що вона, ймовірно, буде важко читати. Те, що ви хочете зробити, це створити таблицю з білим фоном, і поставити всі свої тексту і графіки усередині таблиці.
У вашій програмі, створіть таблицю з одним осередком (1×1) і встановіть колір фону на білий. Ця таблиця, ймовірно, слід бути між 700 і 800 пікселів в ширину. Більшість людей використовують від 750 до 770 пікселів, так як Іта € ™ з досить великим, щоб добре виглядати на моніторах з дуже високою роздільною здатністю, але все ще добре помітний навіть на 800 х 600.
Усередині цієї таблиці, youâ € ™ лл хочете покласти іншої частини вашого інформації стиснути сторінку. Це повинно включати в себе заголовок, трохи копіювати, кулі чи відео, і ваш вибір в коробці (youâ € ™ лл отримати код для цього від вашого автовідповідача).
Ви також можете помістити Ековер продукту youâ € ™ будете роздавати абонентам, якщо у вас є один. Ваш заголовок повинен бути чимось, що буде дражнити відвідувачів і зробити їх дійсно хочете підписатися на отримання інформації у вас є.
Якщо youâ € ™ повторно роздавати 10-сторінковий звіт про приховану небезпеку в корм для тварин, ваш заголовок може читати, â € œDid ви знаєте, що їжа ви даєте вашим улюбленим домашнім тваринам може вбити його? Читання цього шокуючого безкоштовно доповідь про небезпечні добавок у корми, які можуть привести ваш чотириногий друг страждати повільною, болісною смертю! Â €?
Далі, вам потрібно, щоб включити деякі дуже короткий тізер копію. Просто помістіть в один-два абзаци тексту або куля точок, які описують продукт youâ € ™ повторно роздавати безкоштовно. Якщо youâ € ™ використовуєте Aweber, youâ € ™ лл створити список, а потім отримати код від вашого адміністратора.
Youâ € ™ лл потрібно вставити форму в HTML області. Тоді youâ € ™ повторно закінчив із Вашої сторінки стиснення! Просто збережіть файл, завантажити його і перевірити його, а потім відправляти трафік на нього! Ви можете використовувати цю цільову сторінку для кампанії AdWords, також – що вигідно, якщо ваш бізнес включає в себе багато аффилированного маркетингу.