використовують Інтернет, щоб залишатися на зв’язку

Якщо у вас є проблеми з підтриманням з друзями, сусідами, родичами та іншими, ви, ймовірно, як і більшість американців-здавалося б, дуже зайняті, щоб спілкуватися з тими, кого ми піклуємося про самих! Крім того, друзі та знайомі з минулих років майже неможливо, щоб не відставати, а тим більше контакти дуже часто. Це не занадто пізно, щоб почати спілкування, і спілкування з людьми, яких ви любите. Ось кілька популярних способів спілкування з друзями та родиною через інтернет, що були розроблені протягом останнього десятиліття:

** Email-давня і до цих пір дуже популярний спосіб спілкування, електронної пошти був видним інструментом спілкування між друзями та родиною, навіть підприємства і колег. Електронна пошта є швидким. Ви можете надіслати повідомлення одному або 50 осіб менше, ніж за хвилину, в основному безкоштовно. Порівняйте це з тим, відправивши лист поштою, платити тариф за доставку (і для кожного одержувача), і чекати кілька днів для того, щоб приїхати! Отримання облікового запису електронної пошти легко. Більшість провайдерів інтернет-послуг автоматично призначати безкоштовний адресу електронної пошти для вас, і є багато сайтів, як Google і Yahoo, які надають безкоштовні облікові записи електронної пошти для вас також.

Ви можете не тільки відправляти текстові Листи електронною поштою, ви можете завантажити фотографії, документи, та інші програми з вашого комп’ютера і відправляти їх на когось іншого. Це один з кращих способів, щоб швидко відправити рецепти, сімейні фотографії, запрошення, листівки та багато іншого, щоб десятки людей за один раз.

** Миттєвий обмін повідомленнями-Ця послуга є спосіб швидко спілкуватися з друзями та родиною через інтернет. Ви можете друкувати повідомлення один з одним, були повідомлення, що відправляються на телефон, створений “від повідомлення”, щоб розповісти людям, що ви робите-все безкоштовно. Все, що вам потрібно, це доступ до Інтернету. Ви можете завантажити посланника програму на свій комп’ютер, а іноді використовувати веб-посланника. Більшість послуг посланника пов’язані з адресою електронної пошти. MSN, Yahoo, AOL і три з найпопулярніших провайдерів миттєвими повідомленнями.

** Блоги-це вид інтернет-журналу. Це дуже зручно, писати про те, що відбувається у вашому житті, свої думки та ідеї, або подайте ідеї чи події, які ви хотіли б поділитися з іншими. Ви можете розміщувати фотографії, змінити розташування, і зробити унікальний і індивідуальний веб-сторінки. Друзі, сім’я, і ​​знайомі можуть відвідати ваш блог, щоб наздогнати на ваше життя і події. Ви також можете побачити блогів від друзів і сім’ї, щоб йти в ногу з ними! Blogger, WordPress, Livejournal і три веб-сайтів, що приймають безкоштовні блоги.

** Соціальні мережі-Це на сьогоднішній день став одним з найпопулярніших способів, щоб підтримувати зв’язок з іншими людьми. В основному, це поєднання всіх або більшої частини, про що йшлося вище. По-перше, ви створюєте обліковий запис і персоналізувати свій профіль з деякими з ваших основну інформацію, любить, і статус. Тоді ви можете знайти профілі друзів, сім’ї, і навіть давно втрачених знайомих! Ви часто можете додати фотографії, музику, і посилання, щоб зробити велике уявлення з вас з першого погляду для всіх ваших друзів, щоб подивитися і насолоджуватися.

Ви можете відправляти повідомлення один з одним, або, якщо ви обоє на сайті в той же час, спілкуватися прямо зі сторінки в реальному часі. Ви можете відправляти повідомлення один одному на профіль або ПП для своєї поштової скриньки. Існує також правило, місце для розміщення блогу тип запису, якщо ви хочете поділитися написано більше шматок, або ви можете просто записати невелику замітку у вашому профілі, щоб коротко розповісти людям, що в даний час на думці.

Соціальні мережі популярні, але дуже швидко розвивається, і може отримати трохи переважною спочатку. Але якщо ви дати йому деякий час ви в кінцевому підсумку знаєте свій шлях навколо. Як тільки ви починаєте пошук для сім’ї та профілі друзів, ви будете здивовані, як багато можна знайти. Це один з кращих способів, щоб знайти давно втраченого друга. Facebook є найпопулярнішою соціальною мережею MySpace і як і раніше дуже популярні, так що ті гарні місця, щоб почати. Twitter є однією з форм соціальної мережі, яка для розміщення невеликих статей і кліпів у разі, якщо ви дійсно в поспіху!

З’єднання з іншими є вітер, коли у вас є доступ до Інтернету, це теж весело!