дізнатися про Microsoft іспит 70-564

70-564 іспит або Проектування і розробка додатків ASP.NET Використання Microsoft. NET Framework 3.5 також відомий як іспит 70-564. Цей сертифікат був випущений в січні 2009 року. Доступні мови: англійська, німецька, французька, японська, китайська (спрощена). Іспит заснований на Microsoft Visual Studio 2008. Після проходження цього іспиту кандидат може отримати сертифікат на наступні сертифікати:

– Microsoft Certified Professional розробника (MCPD): 3,5 asp.net розробника

Кандидат, який готовий взяти цей іспит повинні працювати в середовищі розробки, яка використовує Microsoft Visual Studio. Net 2008, Microsoft. NET Framework 3.5 будівлі ASP.Net додатків. Кандидати повинні володіти:

Мінімум 3 роки практичного знання розробки веб-програмне забезпечення, яке включає в себе один або два роки практичного знання розвиваються ASP.NET-додатків

– Добре знання ASP.Net технологій в Net Framework 3.5.

– Добре знання моделі подій додатків ASP.NET

– Практичні знання планування і проектування рішень взаємодії з користувачем

– Практичні знання створення додатків ASP.NET, що доступ до даних

– Практичні знання в повному циклі програмних додатків

Рекомендується зберегти всі оновлення з новими продуктами, технічні знання, пов’язані з іспиту. Ви можете приєднатися до Microsoft Спільнота форум, спільноти. Ви можете підписатися на різні офіційні блоги. Так що коли-небудь змінилося ви знаєте про це. Існують різні іспити практики Посібники для самостійної роботи, Себе для випробувань двигунів та сертифікації підручники, щоб отримати добре підготовлені до іспиту. Ці апартаменти з власними двигунами тесту, практика іспитів підготує вас тип питань, які можуть прийти на іспиті. Ці практики іспити кадру питання таким же чином, що приходить на справжнє випробування. Інструменти навчання дуже корисно потренуватися перед остаточним. Наступні теми повинні бути готові до цього іспиту.

– Розробку та здійснення контролю

– Проектування та презентація Схема застосування

– Доступ до даних і послуги

– Встановлення asp.net структуру рішення

– Використання та розширення asp.net архітектури

– Застосування принципів безпеки