зберегти, коли ви замовляєте Comcast цифрові послуги онлайн

Кілька стимули пропонуються нові клієнти Comcast. Ви отримаєте додаткове обладнання, великі станції, гроші назад, низький платежів, і багато іншого. Оскільки події постійно змінюються, ви будете мати, щоб перевірити наш сайт, щоб знайти поточні події від Comcast.

Comcast широкосмугового доступу в Інтернет перевершує конкурсу

Ось ще один приклад типу стимулів, які вони пропонують. Comcast в даний час працює пропозицію, яка дає вам високу швидкість інтеренет за $ 19,99 протягом шести місяців. Ця ціна включає в себе безкоштовний кабельний модем і $ 100 знижки. Залишаючись клієнтів протягом певної кількості часу є частиною умов, які повинні дотримуватися спеціальні пропозиції. Якщо вам потрібно кабель ви збираєтеся залишатися клієнтом у будь-якому разі, так чому не платять за це. Ви отримаєте гарну угоду, грунтуючись на тому їх веб-сайт пропонує Вам.
Ви побачите, що завантаження буде збільшуватися з високошвидкісним Інтернетом. Швидкість зросте приблизно в сімдесят разів швидше набрати більш вгору, і в п’ять разів швидше, ніж DSL. Інтернет завжди на; пов’язані всі час, тому у вас є доступ незалежно від того, в який час дня чи ночі ви вирішили виходити в інтернет. Існують спеціальні пропозиції для клієнтів Comcast. У вас є два варіанти. Ви можете встановити Інтернет через модем собі або це було зроблено для вас. Ви маєте доступ до цілих сім облікових записів електронної пошти, а також особисту веб-сторінку. Все це і гарантія повернення грошей.

Comcast цифровий телефонний зв’язок дешевше у зв’язку з його фіксованою ціною

Comcast Digital Voice можна придбати за спеціальною низькою ціною, а також. Це ще один з своїх послуг, які регулярно знижки в якості стимулу для вас спробувати. Часто ціна $ 39.99 в місяць, і додаткові послуги, які ви отримуєте за ті ж самі низькі ціни такі ж, як ті, що ви платите в інших телефонних компаній. Багато разів вам не доведеться платити за перший місяць або для установки! Один пропозиція для знижки у розмірі п’ятдесяти доларів. Місцеві та міжміські включена в їх необмеженої телефонного зв’язку. Які означає, що ви можете подзвонити в будь-яку точку Сполучених Штатів і Канади за тією ж ціною. Ряд інших країн, також включені в цю охоплення. Ця компанія не буде стягувати плату за хвилину підтримку по телефону, як і деякі інші збори компаній. Ось деякі з стандартних особливостей, які приходять з постачальником послуг: переадресація виклику, визначник номера, очікування виклику, і багато іншого! Ви можете залишити ваш поточний номер телефону, позбавляючи користувача від незручностей даючи всі ви знаєте, новий.

Запрошуємо цифрових розваг у вашій вітальні! Виберіть Comcast кабельне телебачення!

Якщо ви звернете увагу на рекламу, ви можете обрати перегляд пропозицій з Comcast, яка допоможе вам своїх послуг кабельного телебачення за дуже привабливою ціною. Пропозиції на цю послугу варіюються, але часто ви можете отримати базовий пакет за $ 39.99/month яка може також включати деякі вільні канали, такі як HBO, STARZ, і на біс. Вони також пропонують знижки за цю послугу, а також. Широкий спектр каналів плюс додатковий бонус на вимогу, яке є сервіс, який дозволяє вам вибрати з буквально в 100 фільмів і програм. Служба DVR дає вам можливість записувати улюблені шоу, щоб подивитися на пізніший час Ще одна цікава особливість.

3-рівневої Triple Play спеціальний телефон пропозиції, кабельного та інтернет; дає вам все, що вам потрібно. Коли ви захочете, щоб всі три послуги, Comcast Triple Play Пакет буде тільки стягувати measley $ 33,00 за одиницю на місяць. За $ 99 в місяць ви можете є кабельне телебачення, високошвидкісний інтернет, телефон і цифрове. Іншим стимулом є додатковим бонусом знижки. Для замовлення Triple Play ви можете отримати $ 200 тому. Це велика ціна, розглядаючи поточні витрати. Дані ціни уявлення лише угоди, які Comcast пропонує в якості стимулу для підписання для їх обслуговування. Зазвичай їх угод за останній місяць або два, і вони переключаються іншу угоду. Вони будуть робити все, щоб ви бачите, що вам краще з ними, як oppossed іншим компаніям кабелю. Будь ласка, зв’яжіться з нами для даної пропозиції в Інтернеті або поговорити з одним з наших дружніх представників.