кваліфікований персонал та усунення несправностей комп’ютера є життєво важливим для точної і економічно ефективної ноутбука або ремонт комп’ютера

Якщо у вас є здібності або часу, щоб виконати свій ноутбук або усунення неполадок комп’ютера (або друзів і сім’ї, що робити), йти вперед і дати йому спробувати. Але якщо вам це потрібно відремонтувати швидко і точно, то ваша основна проблема пов’язана з усунення несправностей процедури Ви проходите тільки до контакту з техніком. Створення, що рішення дійсно невелике еквілібристики. Ви не хочете відкладати занадто довго перед викликом для керівництва, але ви також не потрібно платити технік принаймні за 1 годину роботи, якщо дозвіл займе всього п’ять хвилин. (З іншого боку, якщо ви робите це … переконатися, що у вас є список додаткових елементів технік може виконати, щоб зробити більшу частину цієї години часу)

Вашого ноутбука або комп’ютера проблеми зйомки повинні мати деякі дуже прості речі, які вам перш, ніж подзвонити фахівця. Найкраще також є щоденні, щотижневі та щомісячні список превентивні заходи забезпечення, який ви багато разів виконувати. Ось кілька пунктів, які Ви повинні зробити саме перед кликала на допомогу (обслуговуючому може мати додаткові речі, щоб запропонувати … (будь ласка, не забудьте запитати про рекомендації) A.) Перезавантажте систему … це вражаюче, як часто це вирішить кілька ваших питань. Якщо ви виявили, доведеться перезавантажити занадто часто, то це може бути ознакою того, у вас є інші питання вирішити. Б) Якщо ви вважаєте, у вас може бути мережа гном, харчування всіх компонентів мережі (модеми, маршрутизатори і т.д.), почекайте близько 30 секунд і влада їх резервного копіювання 1 за один раз. С) запустити антивірусне програмне забезпечення. (Переконайтеся, що це дійсно в курсі останніх визначень) D.) Виконайте резервне копіювання системи (або переконайтеся, що у вас є резервна від звичайного завдань). E.) Використовуйте для дефрагментації програмного забезпечення. F.) Використовуйте для реєстру очищенню утиліту програмного пакета.

Комп’ютер усунення несправностей список міг бути більше, але коли ці заходи не вам і функціональний, то саме час звернути вашу обраних технік або послуги агентства. (Я припускаю, що тут ви дійсно не хочете прийняти її всередині ..) Як тільки професійні приходить, перебрати всі речі, які ви вже провели. Ви хотіли б переконатися, що вони не витрачати надто багато часу дублювання завдання з очищення вже проводилися.

Ефективної професійної повинні мати мету дуже швидко дістатися до точки, де вони можуть зробити відповідні рекомендації по ходу дії. Як приклад професійного могли провести довгий час налагодження і фіксації проблеми Windows XP, а потім законні питання це може бути повною думаю, якщо це буде 1 годину або 4 години, щоб відновити. Це може бути очевидно, що система може бути перезавантажувались і експлуатаційних відомим часових рамках, наприклад, 45 хвилин. Опція буде вами зробити … але зазвичай у подібних випадках, рекомендація може бути, щоб перезавантажити систему.

За ці роки, перелік особистих проблемах проблеми комп’ютера стрільба стала постійною з точки зору основних проблемних областей наші клієнти думають про. Нижче наведено дуже типовий набір фокус елементи, які були доведені до нашої уваги, і ви хочете, щоб думати про використанні для різних особистих проблемах комп’ютера.

Є ніяких вбудованих реєстр ремонт інструментів у вікнах, тим не менш, у вас дійсно є безліч варіантів доступні. Є багато позитивних аспектів у проведенні модернізації пам’яті. Ви повинні розглянути, якщо вони можуть бути дуже добре для вас. Керівництво пропонується на поради про те, щоб принести повільні персональний комп’ютер до життя. Ви зможете включити деякі безризикові Vista, твіки, які можуть підвищити швидкість і продуктивність. Отримання належної особистої драйверів комп’ютера і тримати їх у курсі може бути дуже корисно. Операційні системи включають ряд ПК очищення інструментів, які є цінними і дійсно повинні бути використані. Windows, XP підходи усунення несправностей доступні, які ви могли б зробити самі.