обійти трафік провайдера формуванні з VPN

З VPN, це легко обійти блоки на BitTorrent, Skype та інші програми, ввести в дію інтернет-провайдерами, як Роджерс і Comcast.

Все частіше інтернет-провайдери використовують метод, відомий як управління трафіком, щоб спробувати керувати, що їхні клієнти роблять з цим, що вони заплатили свої кровні гроші. З анонімний VPN, це можна обійти блоки на послуги, такі як Skype і BitTorrent покласти на місце, Comcast, Роджерс та інші.
Як трафіку роботу?

До наслідків трафіку на споживачів (і, за сумісництвом, знайти способи обійти такі шейпінгом), важливо знати, як управління трафіком робіт, щоб блокувати або уповільнювати Інтернет-трафіку.

Канадські постачальники послуг, самим сумно відомим Роджерс, впровадили суворий трафіку політики в спробі зупинити рівний-обміну файлами між користувачами у своїх мережах. Роджерс зайшло так далеко, щоб блокувати зашифрований трафік будь-якого роду і, в якийсь момент, блокувати завантаження файлів з розширенням. Торрента розширення. Зазвичай це робиться через QoS (якості обслуговування) наприкінці апаратної провайдера і, таким чином, неможливо обійти без використання VPN служби як Blacklogic. У разі Роджерс, такі екстремальні трафіку викликало широку реакцію і підмоченою репутацією компанії, можливо, назавжди, як клієнти в масовому порядку переїхали до постачальників послуг, які дали їм смугу пропускання і доступ, що вони платять гроші.
Comcast, Sandvine та пакетних підробки

Щоб не відстати, Comcast, найбільший постачальник послуг широкосмугового доступу в США, почав формування BitTorrent трафік користувачів в 2007 році за допомогою системи називається Sandvine. Підступні і нечесні, Sandvine фактично впроваджує в нього свій власний BitTorrent даних у сесії користувача. Ця операція гірше трафіку, тому що це фактично підробка даних законних користувачів. Відправляючи TCP RST (скидання) пакети однолітків в торрент рій, користувачеві ефективно запобігати посіву торрент-файл, не вдаючись до високих шифрування на рівні, що не підтримується всіма торрент-клієнтів. Це уповільнює завантаження для всіх учасників.
Транспорт біля трафіку з VPN

Хоча є способи обійти більшість трафіку і фільтрації, вони часто ненадійні і перешкоджають швидкості передачі настільки, щоб бути непридатним для використання. Найпростіший спосіб, щоб обійти обмеження трафіку є використання анонімних VPN. Такі послуги як Blacklogic були розроблені з завантаженням на увазі. Використання Blacklogic VPN, наприклад, таке ж, як сидить на комп’ютері в Канаді, де серверів Blacklogic ‘розташовані. Торрент файли можуть насіння, Skype можна здійснювати дзвінки, і блокували веб-сайти раптом розблокували, не кажучи вже про те, що доступ, наданий є повністю анонімним. Якщо ви блокується Роджерс, Comcast або іншого провайдера, VPN є єдиним 100% надійний спосіб обійти BitTorrent, Skype і іншим трафіком.
Останнє слово на Sandvine і керування трафіком

Поки ви не робите нічого протизаконного, постачальник послуг не має абсолютно жодних прав, щоб спробувати обмежити те, що ви робите з вашим зв’язку, що ви заплатили. Якщо Ви не можете відправити їм повідомлення, переключившись на іншого постачальника послуг Інтернету, використовувати VPN і обійти їх драконівськими блоків.