як поліпшити бездротової сигнал вашого будинку, так що ви можете мати кращий зв’язок

Час від часу ви помітите, що ваш бездротовий сигнал просто не настільки великий. Ви можете побачити, що ваша швидкість сповільнюється, і що у вас є деякі проблеми з підключенням падаючи на вас. Для багатьох це стає неприємно, через деякий час. Є багато речей, які можуть бути перевірені, і змінити, щоб покращити свій бездротового сигналу.

Перш за все, оновлення драйвера комп’ютер для вашої бездротової карти. Часом це просто проблема програмного забезпечення, що стоять перед вами. Це буде гарантувати, що ваша карта читає всі оновлені маршрутизатори і нові технології, які могли б вийти після того, як було зроблено.

Наведіть маршрутизатора в центр вашого будинку якомога більше. Іноді погане з’єднання тому, що ваш маршрутизатор знаходиться на одній стороні будинку, в той час як ви знаходитесь на іншому. Переконайтеся, що він знаходиться на одному поверсі будинку, що ви робите велику частину обчислень на для досягнення найкращих результатів.

Купити новий маршрутизатор, якщо ви ще не оновили протягом ряду років. Якщо це було від трьох до п’яти років, цілком ймовірно, що технологія в це старе значення у вас не буде так сильна, з’єднання, як ви звикли в інших місцях.

Отримати нові бездротові карти для вашого комп’ютера, якщо це більше, ніж 5 років. Багато зміни були внесені в технології в останні роки для підвищення продуктивності.

Можливо, вам доведеться змінити свої бездротові телефони та мікрохвильові. Деякі з них працюють на тій же частоті, маршрутизатора. Коли ці заважає ваша швидкість буде сповільнюватися або ви буде стартував інтернет повністю.

Отримати WiFi підсилювачем. Ці пристрої, які будуть підсилювати сигнал в номері, які ви відвідуєте Це відмінна можливість для вашого другого поверху вашого будинку, щоб отримати кращий сигнал, якщо він слабкий.