IIS SSL сертифікату Як створити сертифікат CSR

Безпечні сертифікати сокетів забезпечує шифрування для вашого сайту. Користувач відчуває себе в безпеці, коли він бачить “HTTPS” замість “HTTP” разом з іконкою замку в браузері, вказуючи, що ваші SSL сертифікат дійсний. Такі сертифікати можна придбати у реселерів, як RapidSSLOnline.com.

Ви отримаєте SSL сертифікати безпеки для IIS (IIS) для Windows Servers господаря від компанії. Перш ніж ви зможете встановити сертифікат, необхідно створити CSR (запиту на підписання сертифіката). Файлу КСВ є те, що ви направити в Суспільство SSL.

Майстер КСВ в IIS 7 дозволяє створювати файл на хост-вікнами. Будьте готові увійти в фізичну адресу доменного імені та організації інформації. Інформація представлена ​​користувачам, коли вони відвідують ваш сертифікат в браузері. SSL компаній для перевірки інформації не надають неправдиву інформацію в застосуванні КСВ. Використовуйте наступні кроки, щоб створити файл КСВ в Windows IIS 7, яка входить до складу Windows 2008, Windows Vista і Windows 7 операційних систем.

• Відкрийте диспетчер служб Інтернету знаходиться у Administrative Tools у вашій панелі управління або в меню Пуск.
• Двічі клацніть на кнопку “Сертифікат сервера” в розділі “Безпека” з диспетчера IIS 7.
• Натисніть кнопку “Створити запит сертифіката” посилання на правій стороні вікна. Посилання відкриває нове вікно, де ви вводите інформацію про організацію і веб-сайт фізичну адресу.
• Введіть інформацію про вашу компанію сайт. Такі компанії, як Verisign перевірки інформації, що міститься у файлі КСВ, це не рекомендується ввести неправдиву інформацію. SSL сертифікати використовуються для захисту даних користувача, якщо неправдивих даних може призвести до відмови в SSL сертифікат.
• Залиште значення за замовчуванням рівень шифрування Microsoft, і натисніть кнопку Далі.
• Натисніть кнопку “Далі”. Виберіть місце на жорсткому диску на вашому веб-сервер для Windows, для зберігання КСВ. Запам’ятати це місце, тому що ви повинні КСВ для запиту сертифіката SSL.
• Натисніть кнопку “Готово”, і ваш запит сертифіката створений на хост сайту.

Ви повинні вибрати компанію після створення додатку. SSL сертифікат ціни відрізняються від компанії до компанії. Дешеві сертифікати є такі, як VeriSign SSL, GeoTrust SSL, але переконайтеся, що ви знайти шановну компанію, перш ніж включати шифрування на хості. Погано чи SSL сертифікат SSL налаштований неправильно легко виявляється браузери, такі як Firefox і Chrome, і це показує червоний знак попередження для користувача.