розуміння іспит сертифікації АІС

Сертифікації АІС або передові сертифікації інформаційної безпеки є сертифікація від HP і поставляється в категорії передовий рівень сертифікації і не призначений для початківців на лузі інформаційної безпеки. Заснована в 2001 році, АІС сертифікації пропонують безпеки університету, для визнання ноу-хау і знання в області інформаційної безпеки запобігання ризиків та управління ім. Вважається, що глобально утримувачем сертифіката AIS людина має міцний фундамент і просунутого рівня симпатичної проектування, операційні системи, мережеві опції і компоненти безпеки для збору бізнес-вимог. Передові сертифікації в галузі інформаційної безпеки вимагає високої якості знань в концепції безпеки.

Для АІС сертифікації ви повинні мати найменшу кількість одного року практичного досвіду в поводженні підтримку і технологічні рішення в мережевому середовищі бізнес-класу. Деякі інші важливі передумови для отримання AIS сертифікації в тому, що ви повинні бути присутніми принаймні вісім класів по дорожній карті AIS і здати іспит по завершенні кожного курсу. Після успішного завершення цих восьми курсів проходить у всіх восьми іспитів змушує вас право на важливі сертифікації АІС. Наприклад, для AIS HP Open бачення системи і сервери v7 для вікон відстежувати іспит, який потрібно, це HP HP0-727 HP Operations Open View I (7.x) – Windows. Зразковий набір курсів для сертифікації АІС може включати в себе такі теми, як мережа дифузії досліджуються, Вірус аналіз, управління виправленнями, виявлення мережі Intruder, прикладної архітектури безпеки, судово-медичної експертизи комп’ютера, мережевої безпеки, а також політики основних тем, включаючи мережі брандмауера і VPN концепції безпеки. Людина, що йде для цього передові сертифікації повинні бути методичні концепції з цих тем. Вартість варіюється від класів класів, а з іншого боку, на стандартний вона становить близько $ 1200 до $ 2500 кожна.

Високоякісні новини про цю сертифікації є те, що, як тільки ви отримаєте його, він залишиться справжність всього вашого життя. Існують різні HP рекомендованих курсів підготовки можуть бути отримані, як вступ звичайно, готує вас повністю для облицювання іспити сертифікації АІС. Додаткова підготовка матеріалів АІС доступні в Інтернеті. Також онлайн двигунів іспиту доступні від таких виробників, як і Examking Pass4Sure і багато інших. Ключ лежить повністю, скільки зусиль ви даєте з вашого боку, як не існує легких шляхів до успіху.