проблеми та рішення для медичних вимог до пропускної здатності візуалізації

Архівації зображень та системи зв’язку (PACS) є невід’ємною частиною гладкі, своєчасної та якості надання медичної допомоги в кожному медичному закладі сьогодні. Вони не тільки невід’ємний, але вони мають вирішальне значення для клінічної та бізнес-аспекти радіології практиці як ми її знаємо. Тим не менш, PACS давно стикається з проблемами в реалізації цієї підтримки цифрових зображень, щоб такі методи діагностики, як рентген, УЗД, комп’ютерна томографія (КТ), магнітно-резонансна томографія [MRI], позитронно-емісійна томографія (ПЕТ), і Teleradiology. Головне питання завжди була наявність достатньою пропускною здатністю (навантаження і швидкість) ….. за розумною ціною ….. для підтримки зростаючого попиту на швидкий легкий веб-доступу медичних працівників. Як медичні зображень стає все більше і більше …. оцифровані з пропускною здатністю поліпшення, спілкування буде швидше і простіше, і це буде можливо передавати важкі досліджень в найкоротші терміни і з високою якістю.

Внутрішні (об’єкт власності) PACS використовує загальну інфраструктуру для всіх цифрових методів візуалізації та забезпечує зберігання та архівування зображень з відкликанням …. в міру необхідності …. для всього медичного закладу або кампуса. Шляхом введення веб включено система розподілу об’єкта PACS в змозі забезпечити вільний доступ зображення до негайного відділу радіології, а також повний спектр клініцистів та спеціалістів, особливо хірургів і лікуючих лікарів. Для забезпечення функціональності на високому рівні необхідних коштів, що стоять перед важким апетит пропускну здатність умови підтримуються.

Навіть провайдер прикладних послуг (ASP) компанії, яка розташовані програми, управляє ними і здає в оренду доступ до зображень від централізовано керованої об’єкт не застрахований від пропускної здатності занепокоєння. ASP-провайдерів дозволяють установи на аутсорсинг інформаційні технології інфраструктури додатків, управління, підтримки та технічного обслуговування. Як визначено в ASP промисловий консорціум, ASP послуга призначена для “доставки та управління додатками і комп’ютерними послугами віддалених центрів обробки даних для декількох користувачів через Інтернет або приватну мережу.” У цьому і полягає проблема, що вони …. з високою пропускною здатністю вимога доставлено більше часто subtantial різниця на вимогу основі.

PACS виробники розробили безліч рішень, щоб обійти проблеми пропускної здатності. Вони стиснутих зображень, підтримуваних стандартних мережевих інтерфейсів і протоколів, таких як Ethernet і TCP / IP, і розгорнуті локальні обчислювальні мережі (ЛОМ) з високою пропускною здатністю, щоб зв’язати лікарнях або лікарями в ізольованому середовищі. Але як вони працюють, коли пропускна здатність установи розділені десятками чи сотнями миль, тим більше, що зображення стали більшими і складніше?

Деякі постачальники PACS покладаються на комунікаційну інфраструктуру в області, яка змінюється в залежності від пропускної здатності, які можна отримати в місцевій телефонній компанії і ціна лікарню готовий платити, сказав Фредерік Вагнер, менеджер PACS для Toshiba. Інші постачальники пропонують PACS потокову технологію, яка транспортує високу якість зображення в реальному часі через будь пропускної здатності, в тому числі телефонних ліній і корпоративних локальних мереж.

Іншим рішенням є сприяння технологій, званих пікселями за запитом на Real Media час. Ця технологія за швидкістю обробки захоплення зображень з зберігання архівів або PACS, не чекаючи попередньої обробки, відразу потоки даних з вибраних регіонах, що представляють інтерес, а також забезпечує найбільш візуально важливі особливості зображення для глядача в першу чергу.

Основним рішенням пропускної питання виходить за межі навіть система технологій, мережеві інтерфейси, стиснення зображень, і інфраструктура протоколів. Вона лежить на надання відповідної пропускною здатністю (схеми) …. за розумною ціною …. з використання волоконно-оптичної інфраструктури на всій території Сполучених Штатів. Включення Direct волоконно-оптичних з’єднання всередині себе, або між лікарнями та далеких центрів обробки даних, є найбільш економічно ефективного застосування пропускної здатності. Використання оптичних Carrier (Сонет Ring) пропускна здатність (ймовірно OC3 або OC48) або Gigabit Ethernet дозволяє медичному закладу для оптимізації його локальної мережі (LAN). У той час як ASP організації можуть масштабувати свої прикладних послуг (ASP) службу в маленькі центри візуалізація, а також великих, віддалених систем охорони здоров’я.

Щоб знайти постачальника волоконно-оптичної інфраструктури, які можуть доставити правильне рішення пропускної здатності для медичного застосування зображень ….. я настійно рекомендую вам скористатися безкоштовної консультації доступні від незалежного брокера, таких як пропускна здатність DS3-Bandwidth.com.