Бездротовий широкосмуговий як це працює

Бездротовий широкосмуговий Інтернет технології, яка відрізняється високою швидкістю підключення по бездротовому зв’язку. Бездротові широкосмугові пристрої працюють на радіо способи для передачі даних по повітрю, навіть не покладаючись на будь-який вид фізичного з’єднання. За допомогою бездротового широкосмугового зв’язку, ви можете отримати доступ до Інтернету без використання традиційних проводів кабелю. Він може бути використаний фізичних та юридичних осіб, які проводять багато часу на ходу подорожі з одного фіксованого положення в інше. Це також корисно для людей, що живуть у сільській місцевості і декілька ізольованих районах.

Основне застосування бездротового широкосмугового мережі призначений для підключення локальних мереж до Інтернету, що дозволяє для підключення послуги, такі як дані, голос і відео, за той же труби. Замість зв’язування з пристроєм через сітку проводів, комп’ютер збирає передані сигнали з вежі радіохвилі. Пристрій отримує інформацію, а потім ця інформація перетворюється на радіосигнал, який отримує Wi-Fi адаптера розташована в межах комп’ютера. Ця послуга в даний час широко використовується компаніями аутсорсингу розробки програмного забезпечення для підключення по всьому світу.

Такі бездротові мережі зазвичай працюють на частотах менше, ніж 6 ГГц і широкосмугових швидкостях від 256 Кбіт до декількох Мбіт. У офшорна фірма розробки програмного забезпечення, бездротових широкосмугових мереж є кілька базових станцій, які служать тієї чи іншої області з підключенням до мережі. На відміну від традиційного кабелю або ADSL широкосмуговий, який використовує телефонну лінію, бездротовий широкосмуговий доступ в Інтернет забезпечує доступ до вашого комп’ютера через бездротове з’єднання за допомогою вежі через місця, які господарі послуг. За допомогою бездротового широкосмугового підключення, модем має вбудовану антену, які могли б підключити комп’ютер легко Різні вежі. З такими технологіями, ви можете принести свій комп’ютер і все ще отримати доступ до Інтернету, поки постачальник раніше охоплює області ви будете йти. Дорога групи швидше, ніж смуги посилання, тому що широкосмугові з’єднання здатні нести кілька сигналів. Простіше кажучи, можна думати про смузі ліній, як один канал і одночасно широкосмугових ліній у вигляді декількох каналів. Даних з комп’ютера джерело може тому бути розділені і відправлені одночасно до місця призначення з використанням багатьох шляхів в той же час, а не тільки мають один шлях, щоб пройти. Таким чином, доступ в інтернет є більш швидким і ефективним. Одним з таких великих аналогією з цієї кількості смуг дороги є. Для порівняння, було б менше дорожньо-транспортних пригод, якщо є більш смуг для руху транспортних засобів, де можуть проходити в той же час, ніж просто одна смуга, де всі зазначені транспортні засоби проходять через одне за один раз.

Інша річ, яка робить широкосмугове швидке підключення пов’язано з його частотний діапазон. Більший діапазон частот означає тільки, що додаткові дані можуть бути розміщені в певному каналі на відміну від використання смуги ліній. Повертаючись до аналогії смуги дороги, це означає, що на одній смузі не може бути більше транспортних засобів, які можуть поміститися в той же час і, що, звичайно, результат менший трафік і швидким підключенням до Інтернету.