Відео шуму в індустрії електронної безпеки

Там немає сумнівів, що технологія пройшла довгий шлях з часів аналогових CCTV. IP-відео дає нам зараз з функціями, які інсталятори безпеки могли тільки мріяти про кілька років тому. Ця нова технологія дозволяє отримувати зображення перед моніторингу безпеки та відправки операторів в набагато менше часу і в набагато кращої якості, ніж раніше, але те, що відбувається далі, повна невідомість.

Повертаючись десятиліття або близько того, коли сигнал тривоги прибув на екрані оператора перед ними, вони б зробити дзвінок у приміщеннях, запропонувати власнику можливості для скасування тривоги. Якщо виклик залишився без відповіді, або що викликається не зміг надати скасування пароля, відповідні органи відповідь називалися.

Помилкові тривоги були розгнузданими і поліція наполягає, що кілька сигналів тривоги з різних зон системи безпеки повинні бути отримані до оператор може зробити дзвінок запит відгуку. Ця покращена речі трохи і ефективно, де промисловість залишається і сьогодні.

Особи, відповідальні за запуск IP Buzz Відео обіцяють, що все це зміниться, коли тривожні події супроводжуються відеозображення на місці камери. Замість двох рядків тексту на екрані терміналу, як “периметральної сигналізації Зона 3” і “охоронна сигналізація Зона 6” в якості єдиного доказу несанкціонованого проникнення в приміщення, що оператора може бути в змозі бачити, що хтось увійшов номер через периметру двері, а потім швидко йшов через кімнату.

Виробники все нові IP-відео продуктів і рішень по праву пишатися тим, що вони були в змозі забезпечити цю додаткову цінну інформацію для операторів і вони бачать свою роботу як виконану. З точки зору оператора, вони насправді не так вже багато мудрішим на основі нових доказів вони були представлені. Оператор не має можливості дізнатися, чи є людина на знімку небажаних порушника, або ж вона є власністю власника мимоволі створенні помилкової тривоги.

Оператор досі, щоб зробити дзвінок у приміщення і, якщо це особа в образах не відповідає на виклик і забезпечує скасування пароля, оператор не має альтернативи, окрім як прийняти цю подію як справжнє зломом і вимагати, щоб поліція не вирушати. Відео в цьому прикладі було мало або взагалі ніякої користі для оператора.

Промисловість в даний час оскаржується з розробкою нових процедурних методів повною мірою використовувати нові технології для запобігання помилкових тривог, в іншому випадку вона ризикує грабувати величезні можливості, яка стоїть перед ним.