Нью-Йорку проходять

Якщо ви збираєтеся відвідати Нью-Йорк, він дійсно платить, щоб інвестувати Новий Pass-Йорку. Це дасть вам вхід до найбільших пам’яток, які Нью-Йорку може запропонувати, крім знижки по численних пам’ятках і 140-сторінці керівництва, яка постачає вас інформацією про деякі з місць, які ви не захочете пропустити, коли ви відвідуєте цю чудове місто.

Деякі з місць, які вам дають безкоштовний вхід за допомогою вашого нового проходу Йорка включають в себе наступні: Статуя Свободи, Емпайр Стейт Білдінг, і Острів Елліс разом з безкоштовним круглий тур квиток на пором і надає вам пропускати майбутні пільги для лінії квитка, безкоштовний вхід до музею Гуггенхайма, Нью-Йорк підйомника, плюс місце Intrepid, повітря і морської музей. Крім того, це лише деякі з численних місць, які ви можете піти на без додаткових зборів. Коли ви збираєтеся, щоб відповідати багато заходів в ваш відпочинок Нью Йорк, це, безумовно, ідеальний шлях.

Часто зустрічаються пропозиції на знижки, коли ви купуєте багато днів Нового Pass-Йорку, ідея залишається капелюх, коли ви обираєте більш ніж на пару подій з будь-якого пропонованого день, ви, можливо, буде економити грошову суму при вступі, набуваючи прохід.