Нігерійська афера розвиває нову тактику

Схеми з передоплатою і “4-1-9” шахрайство відома в усьому світі як нігерійські афери стверджуючи, ви маєте право на більшу суму грошей, яка має різні формати, але в основному дуже схожі. Однією з ознак нігерійської афери вони просять ваші особисті дані. Нігерійська афера краде гроші з людей брехнею і обманом.

Нова афера нігерійських дуже підлий і приховані з їх нової тактики особливо в отриманні Вашого адреси електронної пошти і перший контакт, спрямовані на будівництво взаєморозуміння з вами через особисту електронну пошту.

Деякі з їх увага зосереджена на таких сайтах, як каталоги статей, даючи позитивний коментар до Вашої статті і відправки особистих повідомлень через сайт каталог статті.

Більшість повідомлень адрес отримали електронні листи, які пов’язані з нігерійської афери з використанням різних імен бізнес та банки.

Нігерійська афера поточного залучає їх використання в каталогах статей, щоб зв’язатися з письменниками з їх історією бажаючих подружитися з вами і відправити вам їх фотографії. Так зовні здається дуже невинно, шляхом обміну особистої електронної пошти.

Вони звертаються статті письменників через каталоги, які поширюють ваші статті і вперед контактну інформацію вам, що є початком нігерійської афери розгортається.

Павутину обману обертається з погано письмового або електронного доповнюють ви залучити вас в нігерійської афери. Вона може включати як вони оцінили вашу статтю або що вони відчували якийсь зв’язок з вами. SNEAKY!

Цікавість змусила мене передати відповідь через мертву адресу електронної пошти. Відповідь на лист нігерійських афера просто я був збентежений про зміст листа. Через кілька днів дано відповідний відповідь.

Нігерійська афера спирається на емпатію одержувача, крутячи павутину обману з трагічну історію смерті обох її батьків перед нею і бігти в табір біженців в Дакарі, Сенегал.

У відповідь лист від нігерійського афера легше зрозуміти і сюжетна лінія змушує вас почувати жалість до неї і робить його більш особистим з фотографією.

Нігерійська афера фото не вписується в мої очікування біженця, фон, здавалося, були пабі або барі не церква, і вона, здається, самовдоволеною усмішкою на обличчі, і, безумовно, не показує ознак стресу і травмою.

Мене звуть Олівія Конан Я 24 років, з Кот-д’Івуара в Західній Африці. Я 5 ‘7 “високий, ярмарок в колір особи Одномісний (ніколи одружений раніше) я в даний час проживає в таборі біженців тут в Дакарі, Сенегал в результаті громадянської війни, яка велася в моїй країні.

Інший псевдонім для нігерійської афери Tata ідентичні електронні листи і фотографії одного і того ж дівчина в різні знімки так нігерійської афери цькування використовує сумна історія приманку або наживку наступною жертвою.

Мій покійний батько д-р Герберт Конан був керуючим директором підприємства Конан автора (Ltd), і він був особистим радником колишнього глави держави, перш ніж заколотники напали на наш будинок один рано вранці і вбили мою матір і батька в холодній крові.

Нігерійська афера використовує цькування зі смертю її батька д-р Герберт Конан і коли ви погуглити це ім’я ви побачите, що це серійний листи, направлені на обманювати людей, і ви можете навіть знайти стежити за електронної пошти і більше фотографій від інших людей хто отримав нігерійської афери цькування електронну пошту.

Геніальний і винахідливий аферою нігерійської афери приманки людей обшукують їх від грошових тому завжди бути готовим до нової тактики, яка може бути використана

Copyright (C) 2009 Vivienne Мур