видалити дублікати файлів

Сучасні жорсткі диски можуть легко тримати десятки і сотні тисяч файлів. Як ми не повинні дійсно заощадити дисковий простір в ці дні, ми часто кидають навколо файлів, створення резервних копій, зробити кілька копій папок і потім повністю забути про них. Однак це навряд чи можна назвати раціональними з точки зору зберігання даних, не кажучи вже про те, що він створює безлад у вашому комп’ютері. Коли ви думаєте про те, що настав час, щоб очистити і викорінення очевидне резервування файлів, ви раптом розумієте, що це забере у вас днів, щоб вручну порівняти і видалити дублікати файлів. Якщо це саме та проблема, ви зіткнулися або зіткнуться найближчим часом, розслабитися, а ви не в більшій частині неприємностей. Duplicate File Finder буде робити свою справу.

Duplicate Finder володіє простим інтерфейсом. Це компактне додаток було спеціально розроблено для автоматизації процесу виявлення і видалення дубльованих файлів і файлів порожнечу scatted по жорсткому диску або будь-які інші засоби масової інформації. Що є більш, ця програма знаходить дублікати файлів MP3, повторюваних картинок, повторюваних зображень і файлів з схожими іменами та розміром. На практиці це дозволяє заощадити місце на диску, видаливши кілька примірників одного і того ж пісню або видалити наборів тестових знімків, які зроблені камерою в пакетному режимі. Не тільки Duplicate Finder дозволяє видалити такі файли, але це також дає вам можливість перемістити їх в ізольованій папці. Він поставляється дуже зручно, коли ви просто хочете, щоб позбутися від безладу, але ставить під сумнів необхідність фактично видалити файли. Ще одна опція для пошуку дублікатів файлів, а потім зберегти файл сесії. Це допоможе вам зробити очищення в майбутньому, але не витрачати час на пошук файлів знову.

Ви все ще сумніваєтеся, що зручний інструмент, те, що ваш програмний комплекс може залишитися без?

Спробуйте Duplicate Finder сьогодні! І ви будете вражені всі ці непотрібні дублікати файлів, які знаходяться на вашому комп’ютері. І, ви можете видалити їх з упевненістю, без того, щоб порівняти їх візуально або за допомогою інших засобів.

Duplicate Finder коштувати всього $ 26 USD, тому знижки.
Для отримання додаткової інформації відвідайте http://www.ashisoft.com