вікна Apps Dev wmicrosoft NET Framework 4 -., як підготуватися

70-511CSHARP експертизи від Microsoft призначена для іспиту здатності заявника і знання для розробки програм з використанням MS Windows Типи, WPF і. NET структура 4.

70-511CSHARP експертизи є достатнім для тих заявників, які працюють в атмосфері зростання, яка використовує MS Видимий Послуги. NET 2010 і MS. NET 4.0 Структура зробити WinForms і WPF програм.
При переміщенні Іспит 70-511CSHARP: TS:. MS Windows Розробка додатків з MS NET 4.0 Структура, ви завершите специфікації наступні сертифікати:

• MCTS:. Сітчаста структура 4.0, MS Windows додатків
Вибір повинен мати принаймні один рік зустрічі розвиваються Windows-програми з допомогою видимого приналежності, принаймні за шість місяців зустрічі з видимими Послуги 2010 Professional.
Крім того, вибір повинен бути в змозі показати наступне:
• сильна знаючи про. NET 4.0 Структура засіб колекцію для WPF і WinForm додатків

• Досвід розробки керованих даними окремих з’єднань і для WPF додатків WinForm
• Досвід роботи в розробці шаблонів з використанням розширюваного Програма розмітки Термінологія (XAML)
• Досвід розробки на WPF і WinForm елементом моделі
• Досвід роботи з пристроєм вивчення використанням MSTest
• Досвід роботи з установкою та реалізації проектів

Іспит Подробиці

70-511CSHARP іспит у цьому Microsoft, містить множинного вибору проблеми, гарячої області, переміщення і падіння, розробити перелік і порядок, а також розробити Чагарник проблеми. Іспит може бути гнучкою і симулятор проблеми може бути запропоновано. Там немає приклад стосується типу. Вам буде необхідно, щоб зусилля приблизно 55 проблем у 120 хвилин. Для завершення, необхідно рейтингу 700 з 1000.

як підготуватися?
70-511CSHARP є одним з іспитів необхідно отримати MCTS Microsoft:. NET 4.0 кваліфікації. Він містить принципи первинної методи та інноваційні методи для індивідуального інтерфейсу, обробка інформації в частині інтерфейсу користувача, продуктивність і продуктивність рішення і т.д. Всі ці принципи і суб’єкти згадуються в підготовчій комплектів, які виробляються спеціалізовані групи експертів . Це допомагає не втрачають надії експерт експертизи та їх ефективним виконанням на ринку. Здійснюючи ці компоненти учням буде легше зламати іспит у першій спроби.

іспит мети
• Створення користувацького інтерфейсу за допомогою Ключові методи – Ця мета пояснює, як вибрати найбільш відповідну категорію управління і застосування Структура дисплея за допомогою складені ієрархії управління і т.д.
• поліпшення користувальницького інтерфейсу, використовуючи інноваційні методи – Ця мета включає в себе управління умови діяльність в WPF, створення сильної WPF, змінюючи візуальне індивідуальний інтерфейс під час виконання, і застосування визначених користувачем управляє і т.д.

• управління інформацією в частині інтерфейсу користувача – Ця мета пояснює виконання інформації виконаний, перетворювачі значень в WPF, затвердження даних, оповіщення сполук, та пов’язані з даними управляє і т.д.
• Підвищення продуктивності і продуктивності рішення – Ця мета міститься включають WinForms і WPF в ПЗ, виконання асинхронних процедур, перетягування функцій всередині і між програмами, заходи безпеки програмного забезпечення, залежність якості і т.д.

• стабілізація і запуск рішення – Ця мета пояснює виконання техніку іспиту WPF, XAML і налагодження WPF проблемами, конфігураціями Натисніть один раз конфігурацій реалізації, MS Windows фахівець підприємства, і впровадження захисту і т.д.