еволюції розробці веб-сайту

Веб не буде таким же, яким ми його знаємо сьогодні, без веб-дизайну. У минулі часи HTML та інших мов було те, що ми просто не могли зрозуміти, от сьогодні це мова вчили класі школи. Навіть сьогодні з постійним прогресуванням в технології фундамент і основи веб-дизайну буде незмінно залишаються.

Простіше кажучи, веб-дизайну всі важливі процес концептуалізації, планування, моделювання та створення того, що відомо як основний резервуар доставки медіа-контенту через Інтернет, яке приймає форму у зв’язку з використанням мов розмітки і інших технологій. Проведена потім продукт зроблений підходить для перетворення і відображення на веб-браузер або інші такого програмного забезпечення.

Доставка контенту з веб-дизайну тягне за собою багато різних реалізацій подібних мов розмітки (HTML, XHTML, XML), плагіни (Flash, QuickTime Java), і так далі. Вони використовуються для кодування і викласти різних засобах масової інформації, такі як текст, зображення, відео, Flash, і інших у зрозумілій середовищем для перегляду. Веб-сторінок, що ми перегорнути повсякденному є загальними результатами веб-дизайну.

Поточний удосконалень у веб-дизайн складається з відповідності веб-браузерів стандартам W3C що робить його ще більш здійсненним використовувати XHTML і XML корелює з каскадні таблиці стилів CSS). Це не велике досягнення, оскільки це дійсно докорінно веб-макетів налаштовані і як ми переглядати веб-сайти сьогодні. Ці досягнення дозволяють для тих, хто розробляє і здійснює свої сайти, використовуючи правильні інструменти і знання.

Веб-сторінки можуть бути як статичними, тобто вони wonâ € ™ т зміна форми якщо не змінений вручну або динамічний який змінює форму і зміст залежно від вхідних і взаємодії, на додаток до змін навколишнього середовища, яка включає в себе тих користувачів, часу, зміни в базі і т.д. Динамічні сайти адаптуватися до входу на стороні клієнта, так що це більш зручний для користувачів на розвиток бік речей. Вони використовують клієнтські сценарії мови, як JavaScript, JScript, Actionscript і інші і може розглядатися на стороні сервера у вигляді сценаріїв, як PHP, ASP, JSP і Python. Це легко розпізнати ці типи динамічних сайтів по всій мережі.

Піонер Інтернету Тім Бернерс-Лі тому в серпні 1991 року опублікував те, що повинно було бути після цього називають веб-сайту. Він був найпершим людиною, щоб використовувати основною функцією Інтернету (електронна пошта, Usenet, BBS) і об’єднати його з гіпертексту. Гіпертекстової не було чимось новим, але був обмежений серфінгом навколо в межах одного комп’ютера. Так почалася появою передачі гіпертексту Markup Language, або HTML, а революція інформації і те, як вона була поширена. Інтернет був названий супер інформаційної магістралі і так вік Інтернету і різке зміна в тому, як інформація була передана.

У ці дні, веб-дизайн став важливою частиною експертизи будь-вчинений користувачем комп’ютера. Коли полотно продовжує розвивається, тому буде різним методам реалізовані у створенні веб-сторінок, постійно зрушуючи спосіб, в якому інформація, розсіюються по всьому світу.