запис двосторонній розмова з цифрових диктофонів

Існують різні типи цифрових диктофонів для запису як двостороння телефонних розмов та особистих на місці розмов. І може бути зроблено таємно, якщо це те, що вимагає ситуація. Єдиний спосіб впоратися із записом телефонних даних з простою рекордер телефону ПК, ви можете підключити ваш телефонний роз’єм в нього і за допомогою комп’ютера рекордер, задіяти всі телефонні дзвінки, що вам потрібно, і ви можете зберегти і відтворити ваші називає, коли вам потрібно.

Але, припустимо, що вам потрібно для запису розмови потихеньку, або ви просто хочете записати музику або MP3-файли, але ви не хочете тягнути з собою громіздкий пристрої, щоб зробити це. Є привабливі, цифрові диктофони, які є повністю функціональними годинники, які можуть бути тільки речі, ви шукаєте. Ви також можете записувати нагадування для себе та ноти і грати все це назад, використовуючи стерео навушники або гравець Window Media.

Може бути, ви шукаєте невеликі цифрові диктофони, щоб піклуватися про контроль за тими важливі телефонні дзвінки потрібно відстежувати. Існує дуже хороший 7-1/2 “на 5” на 2 “телефонної запису з АВН, що може робити цю роботу ефективно, і на повільній швидкості, ви можете записувати протягом п’яти годин від однієї стандартної C-120 касети. У готелі є штамп дати і часу внутрішнього годинника с і має як активація голосом і безшумною роботою, яка записує ваші вхідні та вихідні дзвінки.