навіщо вам це потрібно SSL сертифікатів або цифрових сертифікатів

Цифровий сертифікат означає, електронні документи, видані центром сертифікації. Цифровий сертифікат містить інформацію про те, хто був виданий сертифікат, а також сертифікації, що видав його. Ці сертифікати можуть видаватися довіреною сторонам називається центром сертифікації (CA). По-простому, то можна сказати, що це просто, як електронне посвідчення особи, в якому вся інформація про ID власника карти доступні.

Які цифрові сертифікати?

Цифровий сертифікат є кращим способом довести вашу особистість або праву електронному доступі до інформації або послуг в Інтернеті. Основна мета цифрового сертифікату онлайн-безпеки та безпечної передачі даних. Найбільш поширене використання цифрового сертифікату для аутентифікації користувача, що відправляє повідомлення, хто він чи вона видає, і забезпечити приймач із засобами для кодування повідомлень. Центр сертифікації (CA) є надійним центральним адміністративним органом, який може видавати цифрові сертифікати для користувачів.

Найважливіші речі в цифрові сертифікати наступним чином:

– Ідентификуючу інформацію.
– Криптографічний ключ.
– Цифровий підпису.

ідентифікаційна інформація-

Кожен має CA керівним принципом для перевірки, що ідентифікує інформація CA вимагає видачі сертифіката.

Цифровий сертифікат повинен містити:

– Найменування організації або фізичної особи.
– Юридична адреса.
– Цифровий підпису.
– Відкритий ключ.
– Серійний номер.
– Справді виданий.
– Вірна дата закінчення терміну.

Криптографічні ключі-цифровий сертифікат має пару пов’язаних криптографічних ключів. Ці симетричні і асиметричні криптографічні.
Симетричний криптографічний ключ використовується тільки один ключ між двома сторонами, тобто шифрування і дешифрування проводиться ж ключами.
Асиметричний криптографічний ключ використовує різні ключі між двома сторонами, тобто шифрування і дешифрування здійснюється різними ключами. Ці ключі завжди працюють в парі є один ключ для всіх суспільних який призначений тільки для власника відомої як відкритий ключ і закритий ключ поширюється на всі користувачі якої завжди відрізняється від одного клієнта до іншого. Основні роботи цих ключів для шифрування і дешифрування повідомлень і забезпечити весь процес операції.