навіщо вибирати бізнесу млм

Ця економічна ситуація в нашій країні пропонує декілька унікальних і потенційно прибуткових можливостей, щоб стати успішними підприємцями та власників бізнесу.

Традиційні компанії пропонують трохи більше безпеки. Ніхто не може залежати від наявності і ту ж роботу, кар’єру або навіть на 40 років, а потім розраховувати на компанії за умови виходу на пенсію або пенсійний план.

Автор бестселерів Роберт Кіосакі пояснює, чому він рекомендує мережевий маркетинг:

“Причина, я рекомендую мережевий маркетинг, тому що мережевий маркетинг це бізнес майбутнього. Ще наприкінці 1990-х років, було часто важко говорити з людьми про мережевому маркетингу, коли економіка була такою сильною. Важко було говорити з людьми про мережевого маркетингу, коли їх взаємні фонди піднімалися на 20% на рік. Але ті часи минули. Якщо ви коли-небудь хотіли, щоб випередити криву, зараз саме час, щоб відкрити свій розум і дивитися на це справа майбутнього. Зараз настав час, щоб поговорити з людьми, коли вони теж шукають нові відповіді і нові способи, щоб знайти справжню довгострокову фінансову безпеку. бізнес мережевого маркетингу є одним з класів активів. Це бізнес. якщо у вас працювати і будувати бізнес , що справа дасть вам надлишок грошових коштів для придбання нерухомості та акцій, який дасть вам справжнє довгострокової фінансової безпеки … безпеки ви можете передати своїм близьким. ви не можете зробити це з вашою роботою, незалежно від того, наскільки безпечна це “.

Це винятковий випадок в історії, пропонує деякі величезні можливості для людей.

Причина № 1: найбільш багатонаціональним компаніям Level Marketing мають відносно низьку вартість запуску – від декількох доларів до декількох сотень, в залежності від продукту або послуги ви продаєте. Це може бути вимога, що ви використовуєте продукт, який ви поширюєте, і що зазвичай вимагає щомісячних зобов’язань, але навіть у цьому випадку, ці витрати ніщо в порівнянні з тим, що вам будуть платити, якщо ви були запуску традиційного бізнесу.

Причина № 2: Мережевий маркетинг звільняє вас від більшості головних болів, пов’язаних з традиційним бізнесом: Реклама і маркетинг, персоналу, податки, нарахування заробітної плати, бухгалтерського обліку, обліку, перевезення, виставлення рахунків та отримання ….

Причина № 3: Це одна з небагатьох професій, які пропонує потенціал для швидкого просування і швидкого збільшення доходу, заснована на тому, скільки сил і праці ви поклали у вашому бізнесі. Це дійсно “рівних можливостей” роботодавця. Успіх не залежить від того, скільки освіти чи досвіду у вас є, але більше від вашої завзятості і готовність вчитися.

Причина № 4: Різні потоки доходу. З традиційним роботу, вам платять за час, чи вставив вони отримують зарплату чи погодинної оплати праці, працівники згодні працювати і отримувати за певний період часу. Навіть в продажах роботу, де ви будете отримувати комісію за кожну продаж, як правило, ви отримаєте тільки один раз заплатив за це продажі.

У MLM, ви не просто заплатив від вашої індивідуальної роботи, але на вашій структурі продажів – а також на кількість людей, які Ви приймаєте на роботу у вашу компанію. Якщо вам трапиться бути продаєте послугу або продукт, який люди використовують знову і знову, то ви будете отримувати гроші кожен раз. І ви отримуєте вигоду від створення великої клієнтської бази

Як тільки ви починаєте будувати свій бізнес, ви отримаєте благо обох позикових коштів і залишкового доходу. Простіше кажучи, це заробляння грошей від зусиль інших людей, і робить це знову і знову.

Скажімо, у вас великий команди дистриб’юторів під вами (вашій структурі), що ви навчені і тренував, і тепер вони продають і тиражування процесу. Ви можете реально взяти відпустку на місяць, і прийти прийшов, щоб знайти трохи жиру перевірить ваші mailblx.

Причина № 5: Нове зображення – Нове обличчя: як тільки в цьому полі була висміювали як те, що ви зробили, якщо ви були або довірливих або не могли знайти реальну роботу. Той факт, що не так багато смачних типів людей використовували, тяжіють до цієї галузі, не допомогти справі багато. Додайте до цього, зображення бадьорості духу мітинги і домашні вечірки, двері стукає, продажу кожного члена родини, друга і знайомство, поки люди не працюють, коли вони побачили бідного нещасного продавців мережевого маркетингу йде своїм шляхом.

Так що ж змінилося? Все!

O Правила, установи, такі як Федеральна торгова комісія, Асоціація прямих продажів і Multi-Level-Marketing Міжнародної асоціації просто назвати декілька. Ці установи мати справу з речами, як правовий статус, професійні та етичні стандарти, і захист прав споживачів. Це не означає, що немає більше шахраїв там намагаються швидко заробити за ваш рахунок. Загалом, хоча, промисловість заробляє повагу в традиційному діловому світі.

O Номери для MLM компаній в даний час визнається, що ця бізнес-модель забезпечує потужний канал поширення. Ми бачимо все більше і більше бізнес прийняти деякі або всі аспекти цієї бізнес-моделі.

Про компанію мережевого маркетингу часто пропонують продукти, які вище за якістю, ніж ті, які Ви знайдете на шельфі вашому місцевому магазині. Вони вкладають багато грошей в дослідження і розробку продукти найвищої якості. Іноді ці продукти являють визнані досягнення в науці та медицині. Часто ці МЛМ-компанії придумали продукт або послугу, що є інноваційним і заповнює необхідність, яка ще не там.

Ці організації Мережевий маркетинг вкладають величезні гроші в дослідження, розробки, лабораторії та виробничі потужності.

O Multi-Level Marketing, що викладається в провідних університетах і коледжах по всій країні. Ці університети тепер визнають потужний вплив MLM компаній надають на економіку і додаєте семінарів та програм з цього питання.

Про Пеп мітинги пішли в минуле – принаймні, з більшістю компаній. У свій час, ви можете відправитися в один з цих мітингів і знайти розвіваються прапори, крики, порушені дистриб’ютори діють як вони були в плей-офф НБА, а не передбачуваний бізнес-подія! Кращі дистриб’ютори часто звертаються як знаменитості, пройшли до сцену для отримання нагород і автографи.

Тепер, якщо ви участь у заході, або конвенції, що належать компанії MLM, ви, швидше за все, щоб побачити людей у ​​костюмах – вичинка і вести себе як можна було б очікувати в бізнес-ситуації. Ви напевно виявите, виховні бесіди, виступи вчених і лікарів, і корисні тренінги по продукції та, як побудувати свій бізнес.

Причина № 6: Дохід і потенціал зростання. Коли компанія мережевого маркетингу переживає зростання, тисячі Частка дистриб’юторів в успіху. Коли традиційні компанія відчуває подібне зростання, люди нагорі, як правило, тільки ті, які дійсно частку в капіталі (Якщо ви шукаєте справжньої піраміди, ви знайдете її з традиційною компанії, а не компанії мережевого маркетингу ).

У більшості компаній мережевого маркетингу, ваш потенційний дохід не обмежений. Якщо ви готові покласти в роботі, то ваш дохід буде залежати від вас, і як стійкі та мотивовані ви. Це один з рідкісних поля, які насправді платити вам за кількість зусиль ви вкладаєте у свій бізнес. Мільйонерів робляться раз на рік через мережевий маркетинг, і ця тенденція, безумовно, продовжувати, як наша економіка продовжує змінюватися.