істотний матеріал шпигуна для професійного

Будь-який професіонал знає, що правильні інструменти необхідні для роботи. Те ж саме стосується шпигуна і спостереження фахівців. The Right Stuff шпигуна важлива. Ви повинні бути в змозі отримати роботу, і ви повинні бути в змозі справити враження на ваших клієнтів з вашим високотехнологічних шукаєте матеріал шпигуна і ваш в курсі можливостей. Отримання необхідного обладнання шпигуна це питання інвестицій. Якщо ви використовуєте ваш шпигун передач, щоб зробити хорошу роботу, ви будете отримувати направлення від задоволених клієнтів і буде мати більше роботи. Так що, хоча вона може коштувати трохи грошей вперед, якщо у вас є правильний матеріал шпигуна ви зможете зробити всі ці гроші назад і багато чого ще.

Прослуховування пристроїв перелік життєво важливих речей шпигуна. Ви не повинні мати тільки один тип пристрою. Існують різні ситуації, які вимагають різних пристроїв. Різні помилки, з РФ одноразовими Cheapies на дорожчі помилки мобільний телефон. Крім того, це гарна ідея, щоб мати пристрій, який дозволяє слухати здалеку, вказуючи дуже чутливий мікрофон збірки на ціль. Це не виявляються, як і стаціонарні помилка в певному місці є. І ви можете почути розмови в 300 ярдів. Переносні «проводи», як нагрудним підслуховуючі пристрої і ручки також добре мати.

Візуальний рекордерів також добре мати. Spy речі в цій категорії включає в себе такі речі, як приховані камери, які можна носити і стаціонарних камер навчання на одному місці. Крім того, використання камери, які виглядають як звичайні об’єкти, а не камери. Є цифрові рекордери тепер, коли ви можете використовувати цю інформацію можна відправити електронною поштою, так що ваші клієнти можуть побачити вашу справу рук майже відразу.
Нарешті, ваш арсенал шпигуна матеріал не є повним без якоїсь комп’ютерної системи моніторингу. Це дозволяє записувати те, що ви бачите або слуху, а потім використовує цю інформацію ефективно. Крім того, з правого програмою, ви можете відстежувати ваші цілі за допомогою моніторингу.

Хоча це ще не все шпигунські речі ви повинні бути справжнім професіоналом, це хороший початок. І саме це необхідно обладнання, яке допоможе вам помітити. Ви знаходитесь на вашому шляху до багатообіцяючу кар’єру з правом матеріал шпигуна.
(C) Copyright 2005 www.spyassociates.com. Ця стаття про: Spy речі.