Cisco CCIE сертифікації керівництво

Сертифікації CCIE робиться, щоб стати Cisco Certified Internetwork інженер і це те, що CCIE варто. Це загальновизнані сертифікації, пропоновані Cisco. Хоча Cisco пропонує безліч престижних сертифікатів, яка відображає знання професіонала у відповідних галузях знань, але сертифікація CCIE є вищою акредитації коли-небудь пропонованих Cisco. Це дуже рідкісне сертифікації тому що є тільки 15 000 людей в усьому світі володіє CCIE сертифікації. Ось чому співтовариство CCIE заробив дуже високу репутацію.

Інженери мережі, що мають дійсний сертифікації CCIE, добре відомі за їх досвід в області інженерних навичок. Cisco представила CCIE сертифікації в 1993 році до розмежування верхнього ешелону міжмережевого експерти по всьому світу. Сьогодні, ця сертифікація Cisco стала світовим стандартом для багатьох ІТ-компаній. Сертифікації CCIE безперервно переглядає та оновлює свої тестування інструментів і методологій, щоб зберегти свою неперевершену якість, актуальність і значимість.

Щоб отримати цю престижну сертифікацію CCIE потрібно успішно пройти письмовий іспит подальшої відповідної руки на лабораторний іспит. Письмові тестування комп’ютерного іспиту триває близько 2 годин. Всі питання, в основному кількома типами вибір. Оплати і графік здійснення письмових іспитів здійснюється в режимі онлайн через Pearson VUE основним партнером доставки тест. Вартість письмового іспиту становить $ 350 доларів США кожна, а також бета іспити, коли стане доступний за зниженою ціною $ 50 USD. Вартість може змінюватись в залежності від обмінних курсів і різних місцевих податків. Якщо ви не в вашому першому тесті, ви повинні чекати 5 днів до взяття його. Після очищення письмового іспиту потрібно намагатися лабораторний іспит CCIE протягом мінімум 18 місяців. Лабораторія іспити восьмигодинний, практичний іспити, які перевіряють знання з налаштування, а також усунення несправностей мережевого обладнання та програмного забезпечення. Вартість лабораторного іспиту становить близько $ 1400 доларів США кожна.

Хоча вартість сертифікації CCIE надзвичайно висока, останні дослідження заробітних плат показали, що сертифікація CCIE тримачі, швидше за все, будуть визнані і винагороджені в усьому світі і їх заробітку становить близько 10% більше, ніж їх не-CCIE сертифікованих однолітків.