CompTIA A + сертифікація перевірка в реальних умовах

Computing Technology Industry Association пропонує декілька сертифікатів, які дозволяють І.А. техніків, щоб зробити своє резюме виглядають сильніше і які також дають роботодавцям мірилом для оцінки рівня кваліфікації заявника. + Сертифікація є одним з таких і вважається початкового рівня загального призначення виробником нейтрального сертифікації. Вона охоплює широкий діапазон навичок, пов’язаних з підтриманням персональні комп’ютери. Він також охоплює основні мережі, безпека, безпека, і навіть екологічні питання.

Навчання + сертифікація доступна по всьому світу і покликана підготувати студента до сертифікаційного іспиту. Існує поширена помилка, проте, що стосуються навчання + сертифікація. Багато хто прагне санітарів розглядають його як базовий навчальний курс для початківців, для області технології IA. При плануванні своєї кар’єри, вони розглядають + підготовку в якості відправної точки для їх загальної підготовки. Це помилка. Сертифікація програм навчання призначена для підготовки студентів взяти комплексний іспит на отримання сертифікації. Певного рівня майстерності та освіта буде вважати із студентів, навчання. Якщо ви не отримали початкового навчання, ви збираєтеся бути над вашою головою.

Підвищення кваліфікації не є базою для комп’ютерних технологій. Ця підготовка повинна початися в самий найближчий час. Це як і багато інших предметів, як математика і мови, і це вимагає, щоб бути правильний фундамент закладений до підвищення кваліфікації можуть бути зроблені. У математиці, ви не можете очікувати, щоб взяти клас для підготовки до іспиту передових алгеброю, якщо ви ніколи не вчилися рахувати. Чи не перегляду сертифікатів в якості відправної точки. Якщо ви серйозно ставитеся до кар’єри в галузі комп’ютерних технологій, огляд вимог + сертифікація б корисно, щоб направляти вас у виборі класів або програм для придбання основних навичок і знань основу.

З іншого боку питання, не варто недооцінювати важливість сертифікації. Поле І. А. стає все більш і більш конкурентоспроможними кожен день. Роботодавці завалили кандидатів на кращі робочі місця, і сертифікати часто є чинниками, які найбільш вплинули на їх рішення. Це стає все більш більш реальність кар’єри. Якщо ви серйозно ставитеся до просування в цій області, почати якомога швидше працювати ваш шлях до заробляти стільки сертифікатів наскільки це можливо. + Сертифікат є місцем для початку.