Microsoft і нам закон проти інтернет-шахраїв спливаючі (частина 1)

Так як Інтернет став популярним ресурсом в більшості домашніх господарств, злодії і шахраї пішли цьому прикладу, створивши шахрайства та незаконної діяльності, які полюють на незнайомій або навіть досвідчений. Нинішній найбільш поширеним є підробленою “спливаючі сповіщення” під виглядом справжнього повідомлення вікна попереджень.

Ті з нас, які використовують Інтернет на регулярній основі, це, ймовірно, думають, що це легко для нас, щоб бачити через спливаюче оголошення говорить нам у нас є деякі неясні проблеми з нашим комп’ютером, що потрібно виправити лише 29.99, але недавнє дослідження в американські університету показало, що 63% людей не можуть сказати, різні між реальним і підроблені оповіщення.

Крім того, для дуже багатьох людей, які користуються інтернетом тільки час від часу, або які є новими для перегляду цих зараз досить добре розроблена повідомлення можуть зловити їх легко і або переконати їх купити програмне забезпечення, вони просто не потрібні або зламати своїх персональних комп’ютерах.

Ці повідомлення часто дуже схожі на спливаючі коробки видно, коли ви отримуєте повідомлення про помилку в Windows XP, в комплекті з синьою рамкою і 3D затінення. Однак є кілька способів, ви можете перевірити, якщо це повідомлення реально:

– Є більше одного “X” (кнопка закриття) на коробці? Якщо є дві кнопки для закриття вікна попередження він не збирається, щоб бути реальним. Завжди натискайте одну на вулиці, як і на внутрішній просто у вас за посиланням.
– Чи є “рука” значок з’являється, коли курсор миші проходить над будь-якою частиною вікно попередження, або просто кнопки на ньому? Якщо курсор значок змінюється, коли ви помістіть його на тлі навіть з коробки, це не реально. Microsoft Вікна попереджень, тільки викличе курсору зміниться, коли ви йдете на кнопку натиснути.

– Чи є у верхньому лівому кутку провести назва пов’язана з тим, що ви робите, де на вашому комп’ютері (такі як установка або відкриття документа) або це назва продукту або абсолютно не пов’язані з вашою діяльністю? Якщо це підозріло – перевірте інші поради показано вище.

Ще раджу слідувати!