sy0-301 – CompTIA Security +

CompTIA Security + експертизу призначає досвідчених фахівців у галузі безпеки, однією з найбільш швидко розвиваються районів в області ІТ. Тепер-то днів загроз безпеки поліпшуються в число і інтенсивність, і розрив між потребою в безпеці експертами та сертифікованих ІТ-співробітників є найбільшим з будь-якого ІТ спеціалізується, згідно з дослідженням 2008 CompTIA. Навіть у боротьбі економічного клімату, більшість компаній планують підтримати або збільшити свої інвестиції в безпеку.

CompTIA Security + кваліфікація є світовим виробником нейтрального кваліфікації, яка показує володіння системою безпеки, системою об’єктів, доступність управління і безпеки бізнесу.

CompTIA Security + іспит призначений для оцінки вашої здатності застосовувати і діагностувати питання безпеки. Іспит CompTIA Security є джерелом неупередженої початкового рівня експертизи, яка змушує вас для інноваційних кваліфікації, пов’язані з безпекою, таких як CISSP, ISC-2, SSCP, MCSE, MCSE і: безпека і MCSA: Security.

великі компанії, які реалізують CompTIA Security кваліфіковані команди включають Booz Allen Hamilton, Hewlett-Packard, IBM, Samsung, Symantec, Telstra, Hitachi, Ricoh, Lockheed Martin, Unisys, Hilton курортів Corp., звичайних генераторах, і нам синій, військових, повітряних сил і морського.

Хоча не є необхідністю, передбачається, що вибір повинен мати CompTIA Network кваліфікації та не менше двох років спеціалізованого досвіду соціальних засобів масової інформації, з акцентом на безпеку.

Чого очікувати в SY0-301 іспит?
Цей іспит CompTIA Security Plus обстеження або SY0-301 містить кількома варіантами питань. Там немає питань, наприклад тип і іспит не є гнучким. Вам буде необхідно, щоб зусилля приблизно 100 питань за 90 хвилин. Для завершення, необхідно рейтингу 750 на діапазоні 100-900.

Підготовка до CompTIA SY0-301 CompTIA Security (2011) іспит
Там немає швидкого ідея для успіху. Кілька досліджень, що кращий спосіб зрозуміти це взяти тест! Вправа Якщо оцінки. Беручи практиці оцінки перед наступним експертизу представляється найбільш добре відомий спосіб навчання, навіть більш переважно, щоб інші добре відомі методи, такі як повторювані і ідея застосування.

Висока якість іспиту планування програм, таких як Prep-комплекти не тільки допоможе вам зрозуміти SY0-301 вивчення змісту і завершити кваліфікаційний іспит у вашої першої спроби.

SY0-301 Іспит охоплює наступними істотними Експертиза:
1. Загальні принципи безпеки – Ця мета пояснює, як визначати, розрізняти і описувати доступність управління конструкції та методи перевірки. Він містить визнання несуттєві рішення і методи, і знає, які заходи вжити, щоб зменшити загрозу одне з цих рішень і методів.

2. Безпека зв’язку – Ця мета пояснює, як визначити і зрозуміти управління технології дистанційного доступу, електронної пошти концепції безпеки, Інтернет концепції забезпечення безпеки, концепції індексу безпеки і комп’ютерний файл обміну методів та ідей.
3. Безпека інфраструктури – Ця мета пояснює нам зрозуміти проблеми безпеки та ідеї своїх гаджетів, як стіни, Бездротові маршрутизатори, змінах, Wireless, місця і т.д.

4. Основи криптографії – Ця мета визнає і пояснює різні види криптографічних методів, і пояснюється, як криптографія докладно викладено такі принципи забезпечення безпеки і т.д.
5. Оперативні / організаційної безпеки – Ця мета пояснює застосування концепцій фізичної безпеки та безпеки значень катастрофи відновлення і т.д.