Іспит деталі IBM Cognos Business Intelligence продажів Майстерність випробувань v2 сертифікації

Зрозумівши, IBM Cognos академічного змісту, ви кваліфіковані, щоб взяти на себе IBM Cognos Business Intelligence продажів Майстерність випробувань v2 стати IBM Cognos компанії Інтелект Виручка Експерт v2.

Вам дозволяється два зусилля, щоб закінчити тестові продажі майстерності. Через 2 невдалі спроби, ви повинні затримати три кілька тижнів, перш ніж приймати перевірте ще раз. Див FAQ (посилання в кінці сторінки).

• Назва вміння: IBM Cognos компанії Інтелект доходів експерт v2
• PartnerWorld експертизи код: 32018004
Ваш тренінг продажів не повинна закінчується. IBM спонукає вас розширити продажу здібності, беручи участь додаткові семінари, телеконференції, самостійного аналізу, і т.д., відносяться назад Компанії IBM Статистика Додатка веб-сторінки на IBM PartnerWorld.

Пройшовши цей тест буде кредит у Вашому факторів PartnerWorld експертизи Ведучі та інноваційної стадії рахунку. Вона також дозволяє використовувати компанію IBM Cognos Інтелект Виручка ім’я експерта на вашій картці. Цей тест також задовольняє знань з продажу, вимоги до SVI / SVP.

Тестова інформація
• Кількість питань: 45
• Час дозволяється у хвилинах: 75
• Необхідні переміщення Оценка: 75%
• Випробування мовах: англійській та іспанській мовах LA

Розділ 1 – статистика компанії (9%)
. Читайте порядком установки компанію Аналітика
б. Дізнайтеся про точки зору аналітика Торгової компанії Інтелект

Розділ 2 – Компанія Інтелект забезпечення (58%)
. Сформулювати значення пропозиції Інтелект компанії
б. Зрозуміти IBM Cognos Підтвердження надання, наприклад, здібності і цінності для клієнта
C. Зрозумійте IBM Cognos досліджень наданні, наприклад, здібності і цінності для клієнта

D. IBM Cognos BI – зрозуміти про ключових проблем запитати, клієнт і агресивних видів відмінностей
é. Див IBM Cognos 8 Компанія Інтелект у діяльності і як це забезпечує різноманітність обробки можливості бізнес-аналізу
Розділ 3 – Продажі IBM Cognos продажів компанії Інтелект (33%)
. Зрозуміти, як ефективно виявляти можливості BI
б. Визнати проблеми, щоб запитати і на що звернути увагу для на BI продажів виклику

Теми захищені б визнання можливості BI та інформації BI продажів. Експертиза готують IBM рекомендує, щоб ви берете на себе рекомендованих програм, перш ніж підписатися на перевірку. Хоча це не завжди обов’язково, ви повинні вилікувати їх так тому, що це кваліфікується фахівцями IBM і є найбільш справжніх ресурсів.

Поряд з цими академічними програмами налаштування, рекомендується програми складаються з електронної навчальних програм, а також. Це ще раз під керівництвом тренера програми, які прийняті в Інтернеті і, як правило, від 5 до десяти разів на довжині а академічна налаштування складає від 5 до 6 днів взагалі. Поряд з рекомендованими програмами, ви повинні піти на аналізі інформації, яка забезпечує багато проблем вправи іспиту.

Таким чином, ви будете більше звик до якості і дискос до речі відноситься, як правило, розроблені. Ви також можете дізнатися, які місця є самими захищений на реальних іспитів IBM. Для 00M-645 шукати інформацію, яка модифікована і обробки. Зробити деякий аналіз за своїм розсудом, і ви виявите, які виробники мають найбільші досягнення та є найбільш придатними для IBM-645 00M кваліфікації іспиту.

Отримання дотик до інших заявникам, які планують взяти IBM Cognos Business Intelligence продажів Майстерність випробувань v2 є концепція розумних, як ви отримаєте осягати нові техніки і методи підготовки.