Безкоштовні видалення програм-шпигунів – як позбутися від програм-шпигунів

Spyware це шкідлива програма призначена для відправки вашої особистої інформації, такі як перегляд звичка хакерів і він може принести багато лих для вас і вашого комп’ютера. Це може зробити ваш комп’ютер, щоб стати повільним у роботі, змінити вашу домашню сторінку, і ви також будете мати повільне підключення до Інтернету.

Він також може викликати вам новий комп’ютер, якщо ви не дізнаєтеся, як його видалити. Lavasoft повідомила, що 850 000 чоловік замінив свого комп’ютера через зараження програмами-шпигунами і ця статистика показує лише першу половину 2007 року. 90% користувачів комп’ютерів в США заражені одним і тим же типом інфекції, і більшість з них не знають, як її усунути.

У цій статті я поясню коротко про те, як виявити цей тип інфекції і як її усунути, і я також скаже вам два симптоми, якщо ви заразилися. Перш за все, якщо ви помітили, що ваша домашня сторінка змінилася без тебе змінюється, то це може бути викликане шкідливим програмним забезпеченням. По-друге, швидкість комп’ютера продуктивність і швидкість онлайн перегляд стали настільки повільно. Ці дві причини показують, що Ви були інфіковані, і вам необхідно, щоб видалити загрози якомога швидше.

В даний час, шпигунських програм працюють майже однакова з рекламного ПЗ. Вона також буде показувати рекламні оголошення в той час як ви знаходитесь в мережі. Як ви можете заразитися цим типом інфекції? Ви, можливо, завантажене програмне забезпечення, що містить шкідливу програму або, може бути, ви натиснули спливаючі вікна, які хочуть вас, щоб оновити налаштування безпеки. Іншою причиною є те, що ви відвідали сайти, які скачувати шкідливі програми без вашої згоди до комп’ютера.

Для того, щоб видалити його, вам необхідно завантажити анти-шпигунські програми, які можуть виявити і видалити шкідливі програмне забезпечення, встановлене у вашій системі. Ще один вид захисту програмного забезпечення, що вам потрібно, це програмне забезпечення, яке має захист в реальному часі. Наявність цієї функції є необхідним і зробить вас більш захищеним від деяких загроз.

На відміну від антивірусів, ви можете мати більше одного анти-шпигунського ПЗ в вашій системі. Ad-Aware і Spybot Search і знищити це програми, які я рекомендую для використання у вашій системі. Якщо ви використовуєте Microsoft Windows XP операційна система, скачати Windows Defender, оскільки він має захист в реальному часі. Якщо ви віддаєте перевагу інші програмного забезпечення, я хотів би рекомендувати Spyware Terminator, тому що він також має захист в реальному часі.

Завантаження й оновлення програмного забезпечення, яке я вже згадував, і ви можете позбутися від цих неприємних шкідників всередині комп’ютера. Тим не менш, ви все одно можете заразитися, якщо ви не запастися необхідними знаннями про інтернет-загрози.