Десять порад безпеки онлайн магазинів.

Щороку мільярди доларів витрачаються споживачами по лінії, і як тенденція стрімко зростає, торговельні безпеки як і раніше номер один фактор, в якому людина може вибрати не купувати з сайту.

Це особливо вірно, якщо ви новачок в інтернеті або починають купувати он-лайн в перший раз.

Торговий безпека завжди була делікатна тема і настільки важливо, що самі надійні компанії йдуть на великі неприємності для захисту прав своїх клієнтів, конфіденційність і безпеку.

Так що люди можуть відчувати себе в безпеці при здійсненні покупок он-лайн?

Відповідь на це питання, так, якщо покупці йдуть простим рекомендаціям. Якщо ви новачок в Інтернет або звичайний інтернет-магазинів, наступні керівні принципи повинні застосовуватися.

1. Переконайтеся, що ви знаєте, обмінний курс, якщо ви не впевнені у відповідності з діючими тарифами, дізнатися, перш ніж купити пункту.

2. Дізнайтеся вартість поставки перед оформленням замовлення і як довго доставка займе. Більшість сайтів торгових використовувати кур’єрів для доставки товарів і при доставці за кордоном може стати досить дорогим.

3. Якщо ви пропонуєте ціну на E-Bay перевірити покупцями і продавцями зворотного зв’язку. Це має стати стандартним перш ніж ви коли-небудь зробити ставку.

4. Завжди читайте розділ FAQ, якщо ви новачок на сайті.

5. Якщо хтось вимагає гроші для оплати, “сказати ні”. Використання кредитної карти, щоб зробити вашу компенсацію; це захистить вас від шахрайства. Кредитна картка компанії повернення рахунки, на яких з’ясовується шахрайської діяльності.

6. Перевірте сторінку покупці контакт. Переконатися, що їх поштова адреса розміщених на ньому. Якщо ні, не боротися з ними.

7. Не бійтеся попросити продавця багато питань, справжній продавці повинні бути дуже корисні, деякі Інтернет-магазинів мають форми, де можна побачити клієнтів зворотного зв’язку.

8. Перевірте, і читати в повному обсязі умови та політику конфіденційності сайту.

9. Якщо ви не знаєте про сайт, спробуйте зробити пошук з Google або будь-який з інших пошукових системах. Ви можете виявити, коментарів про торговельне заходять з інших клієнтів.

10. Якщо ви все ще не впевнені, після прочитання вище це може бути час, щоб ходити по магазинах у іншому місці.

Ці прості рекомендації повинні також застосовуватися, коли торги в Інтернеті.

Якщо ви зробили випадкове пропозицію в одному з численних інтернет-аукціонах, ті ж правила техніки безпеки повинен стати стандартом. Частина привабливість покупки або торгів онлайн є те, що ви натиснете на світових ринках на натискання пальцем. Купівля через аукціон сайтів в Інтернеті може бути дуже цікавою і для більшості людей приємно, але пам’ятайте, що вони також можуть бути дуже захоплюючим.

Більшість з відомих сайтів аукціону базуються в Сполучених Штатах, так зарубіжних претендентів повинні слідувати належної, але прості правила при розміщенні своїх пропозицій.

Ми не повинні ухилятися від корисний досвід покупок в інтернеті. Покупки он-лайн може принести вам велику економію, а також буде забрати тягар ходити по магазинах.