придумати суду ідею програми для дітей

Як вигадати суду ідею для малюка Програми

Ви директор табору або недільній школі вчитель шукає суду ідею збагачення для малюка? Може бути, ви відчуваєте, як ви просто не творчий тип, і ви боретеся з придумувати проекти ремесла. Це правда, що деякі люди просто мають вправності для пошуку або навіть винаходити ремесла ідеї, але ваша творчість може бути покращено. Є способи, щоб зробити його легше знайти суду ідею для малюка потреби.

По-перше, відкласти в сторону будь-які перфекціонізму. Блокування себе, думаючи, що є тільки один правильний спосіб зробити щось робить кожне рішення складніше. Незалежно від того, Програма для дітей ви допомагаєте с, завжди є багато підходящих ідей ремесла там. Не турбуйтеся з приводу неправильного вибору одного! Якщо ви взяли до уваги вік і рівень кваліфікації діти беруть участь, ваш вибір буде адекватним.

Далі, розглянемо ваш бюджет. При виборі суду ідею програми для дітей, ви повинні знати, що деякі з них коштують дорого. Розфасованих комплектів зробити забавну фоторамку піни або хрест палиця ремесла є доступними для декількох дітей, але якщо ви повинні зробити корабель з великою кількістю дітей, ці комплекти можуть коштувати надто багато. Це часто легко зробити майже точно такий же проект, тільки дивлячись на компоненти комплекту ремесла і купувати ті ж матеріали оптом в магазині знижки. Можливо, вам доведеться виконати деякі підготовчі дії, як і вирізання форми завчасно, або принаймні робить картонні шаблони для дітей, щоб використовувати в скороченні своїх власних. Економія буде варто, однак.

Ще одне міркування полягає в наступному: незважаючи на роки ідеологічної обробки від libbers жінок, факт залишається фактом, що хлопчики і дівчатка, як різних видів ремесел! Якщо судно здається трохи дівчатка, не використовуйте його в таборі хлопчиків. Палка з шнурівці шкіра billfolds, індійські артефакти, динозавр мистецтва, і аналогічних проектів. Дівчата будуть у вигляді бус і все, що це рожевий чи фіолетовий. Для суду ідею для дітей табір, де є діти обох статей, тримати його на хлоп’яче боку і представити деякі рожеві матеріали тримати дівчаток щасливі.

Аспект творчості, який нетворчому типи не розуміють, що ідеї виникають з інших ідей. Тобто, якщо ви подивитеся на книзі або на сайті судів ідеї, може бути, ніхто з них не звернеться до вас, але якщо ви дозволите їм, вони будуть іскрити ідея для подібного проекту. Використовуйте те, що ви можете і змінити те, що ви повинні в ремеслі напрямках. Наприклад, судно може мати гасла бути написані на передній панелі. Якщо вам потрібно змінити гасло під власні потреби, це абсолютно в порядку. Наприклад, на фото можна сказати, проект “Дівчата!” Ви можете змінити, що “Він твердиня!” якщо це відповідає вашим VBS потрібно краще.

Остаточне пропозиція повинна розуміти, що ви не повинні змінити інструкції або створити щось нове, щоб мати гарне уявлення для дітей ремеслу використання. Не соромтеся дотримуйтесь інструкцій у листі, що працює краще для вас. Діти будуть мати велике час у будь-якому випадку. Просто виберіть суду ідею, творчість для малюка б’ється кожен дорослий творчості! Діти зроблять його творчий, навіть якщо у вас є сумніви з приводу ваших власних здібностей у цій області.