революцію в бізнес-секторі за допомогою інформаційних технологій

“Інформаційні технології та бізнес стають нерозривно переплетені між собою. Я не думаю, що хтось може говорити осмислено про одне, не кажучи про інших. “- Білл Гейтс

Білл Гейтс, бізнесмен, філантроп і голова Microsoft, софтверний гігант, створеної ним разом з Полом Алленом. Гейтс, має місце як найбагатша людина у світі з 1995 по 2006 рік. Він, за оцінками, чиста вартість близько $ 56000000000. Він займає друге місце після сім’ї Уолтон, спадкоємців Сема Уолтона, засновника Wal-Mart. Ворота є одним з відомих підприємців революцію персональних комп’ютерів. З його накопичення багатства, Гейтс проводить багато благодійних робіт, через Фонд Білла і Мелінди Гейтс з 2000 року, жертвуючи великі суми грошей у багатьох благодійних організацій та науково-дослідних програм. З моменту свого створення Microsoft, Гейтс був відповідальний за управління продуктами Microsoft з 1975 року і станом на 2006 рік. Фахівці довіряють йому для розширення діапазону продуктів компанії і вплив Microsoft на світовому ринку комп’ютерів.

У той час як зараз технічно відійшов від активної роботи, він як і раніше впливає на хід комп’ютерної історії, і навіть у світі бізнесу. У своїй книзі «Бізнес зі швидкістю думки”, він показує, як вдосконалення технологій приймає світ бізнесу в нових висот. За словами Гейтса, організації, як живий організм, який повинен спиратися на нервову систему, яка буде поставляти інформацію частин, які вона повинна функціонувати. У своїй книзі Гейтс розкриває спосіб, як технології можуть поліпшити спосіб, характер бізнесу робиться. Він додав, що інформаційні технології можуть забезпечити до-актуальну інформацію в будь-яку точку світу.

Бізнес-лідери сьогодні шукають рішення для надання інформації та інші необхідні деталі в багатьох частинах світу. Доступні технології, такі як Інтернет може допомогти підприємствам в досягненні цілей і завдань. Інтернет в поєднанні з трансляцією факсів породив інтернет-факс. Це загальний термін, який відноситься до відправки факсимільних повідомлень через Інтернет. Це спосіб використання електронної пошти або через певний сайт, як FREEiFAX. Через електронну пошту ці факсимільні повідомлення відправляються швидше і більш ефективно, і тому, що традиційна дилема факсимільний апарат не відчував. Час затримки в мережі, низький рівень сигналу і луна мережі не мають досвіду в інтернет-факс. Таким чином, ці факсимільні повідомлення досягають належного одержувачів швидше. Крім того, інтернет-факсу не вимагає додаткових аксесуарів, будь-яких додаткових налаштувань або іншої телефонної лінії. Для цього не потрібно інший пристрій у бік від комп’ютера з підключенням до Інтернету і обліковий запис електронної пошти.

Щоб скористатися цією послугою Інтернет факсом, все, що потрібно зробити, це відвідати сайт FREEiFAX та реєстрації. Зареєструвавшись, споживачі мають право отримати доступ до вхідних і вихідних повідомленнями факсом. Ці повідомлення доступні в більшості регіонів світу, де є підключення до Інтернету. FREEiFAX інтернет-факсу можна користуватися без необхідності платити щомісячні рахунки. Мінімальна перезавантаження $ 5 зобов’язаний вести активну обліковий запис і відправляти факсимільні повідомлення тільки 2,5 цента за відправити. FREEiFAX є одним з самих, на які посилається Інтернет-факс компаній у світі. Вона може похвалитися тисячами задоволених користувачів по всьому в різних галузях і напрямках бізнесу.

Білл Гейтс каже, що бізнес і технології залишиться співіснують обидва поля і визначатимуть майбутнє світу. Він каже, що робить “Бізнес зі швидкістю думки” підкреслює, як технології і виробництво товарів повинно бути легко проводиться. Він додав, що підприємства повинні пристосуватися до мінливих часів, якщо компанія хоче домогтися успіху в інформаційну епоху.

Враховуючи поради комп’ютерний геній і бізнесу, освоювати переваги Інтернет-технологій факсів може бути наступний кращий крок компанія повинна зробити. Щоб дізнатися більше про те, про інтернет-факс і FREEiFAX Відвідати freeifax.com.