сільських підприємств і супутниковий інтернет

Аж до зовсім недавно, більшість сільських будинків і підприємств не були змушені покладатися виключно на дозвон послуги, якщо вони хотіли доступ до Інтернету. У той час це було прийнятно, це було не все, що продуктивні або ефективним. Dial Up Інтернет вкрай повільний, робить багато стандартні операції практично неможливо, і це дійсно не те, що корисно для професіонала, який потрібно буде завантажувати великі обсяги даних або передати багато файлів, як можна швидше.

На щастя, в даний час супутниковий інтернет, що буквально в п’ятдесят разів швидше, ніж стандартні телефонну лінію. Звичайно, він пропонує набагато більше, ніж, що зручність комусь у сільській місцевості. На відміну від дозвону, супутникове підключення до Інтернету завжди “на” або бігу. Це означає, оновлення, час з’єднання і стабільність напевно. Наприклад, модемне користувач сподіваючись завантажити фотографію або графічний файл з одного з популярних соціальних мереж доведеться залишити їх зв’язок і працює для більшої частини години, перш ніж вони могли сподіватися, що отримали повний файл. Часто цей процес переривається суперечливе обслуговування, розрив з’єднання, або прості системні помилки, які виникають через тривалої операції. Супутникове користувач Інтернету зможе виконати точно таку ж процедуру у п’ятдесят разів перевищує швидкість дозвону клієнта без необхідності сидіти склавши руки, очікуючи завершення транзакції, і вони не повинні були б пожертвувати своєю телефонного зв’язку протягом усього процесу, як добре.

Це ще один важливий момент при використанні супутникового Інтернету; це не заважає сільських власник бізнесу від використання їх телефонної лінії і не означає, що більш ніж в одному рядку повинні бути встановлені для того, щоб власнику використовувати Інтернет. Подумайте, як часто найсучасніші професійні люди “телеконференції” або перегляд відповідної інформації в той же час по телефону. Використання супутникових Інтернет робить цю можливість для всіх сільських користувачів Інтернету, але це особливо важливо для професійних власників бізнесу.

На додаток до зручності проста присутність послуг супутникового Інтернету в сільській місцевості є факти, що вона сумісна з будь операційною системою і повністю захищене всі останні програми забезпечення безпеки та шифрування. Без спаму, не варто турбуватися про віруси та цілодобове обслуговування в Інтернеті не все легко встановлений в місці будинку або офісу в будь-якій точці країни.

Це останнє «плюс» на супутниковий інтернет … він доступний скрізь, де є чітке уявлення про південному небі. Хоча це буде вимагають професійної установки, більшість провайдерів роблять все обладнання повністю безкоштовно, пропонуючи спектр послуг планів і швидкості з’єднання. Користувач може вибрати більш високу пропускну здатність, якщо вони потребують супер-швидкого обслуговування (майже дорівнює DSL і кабельних з’єднань), або вони можуть вибрати менш дорогі щомісячний план, який все ще набагато більш ефективно, швидше і надійніше, ніж дозвону варіант.
Тепер сільські підприємства може дійсно увійти в електронний століття, насолоджуючись високошвидкісного супутникового Інтернету.