AT & T 2wire 2701hg-B основними DSL бездротової установки шлюзу

Якщо ви вивчаєте цей документ, ви, швидше за все, шукають на методи, щоб налаштувати нову AT & T 2wire DSL Router. Всі через це документ, який я міг би використовувати 2wire 2700HG-B Маршрутизатор Wi-Fi, але цей підручник може також застосовуватися до різних маршрутизаторам, 2wire пропонує AT & T с. Перше, що потрібно зробити при створенні вашого 2wire DSL Router, це підключити фільтр DSL в усі роз’єми телефону, де Ви маєте намір мають телефон. На одному з фільтрів DSL, ви повинні побачити подвійний фільтр, який читає мобільний телефон і DSL / HPNA, на аспект, який говорить DSL / HPNA вмикайте телефонний кабель до цього порту, а потім запустити іншу обробку телефонних ліній в телефонних портів на задній панелі маршрутизатора 2wire DSL.

Після того як ви пов’язані телефонну лінію, підключити кабель Ethernet до порту 1 маршрутизатора, а потім підключіть інший кінець кабелю Ethernet до комп’ютера. Після того, як зроблені з’єднання між комп’ютером і модемом DSL і модем DSL і фільтр. Ви, можливо, може потім підключіть адаптер до енергії маршрутизатора, а потім підключіть адаптер живлення в розетку.

Як тільки 2wire повноваження DSL Router вгору, то краще, щоб побачити зелене світло поруч з владою, Ethernet і DSL. Коли ви бачите ці вогні перевернути зелених у вашому 2wire маршрутизатора, наступні, що бажано зробити, це відкрити інтернет-браузер схожий на Web Explorer. Після відкриття вашого чистого браузера, ви повинні побачити вікон будинку, який нагадує одну нижче. Як тільки ви побачите це вікно, натисніть наступну кнопку, яка повинна потім попросить вас завантажити інсталяційний 2wire DSL tool.exe.

Після того як ви поставили в установках пристрою 2wire DSL, аутентифікація 2wire шлюз екрані має відкритися, просто виберіть впевнений button.After ви, можливо, перевірку справжності Вашої 2wire маршрутизаторів, вам потрібно встановити пароль адміністратора в маршрутизаторі. Я рекомендую встановити пароль з верхнім і зниження випадку, за допомогою всього лише кілька цифр з міркувань безпеки. Цей пароль знадобиться, якщо ви намагаєтеся змінити налаштування вашого 2wire маршрутизатора. Для входу на ринок маршрутизатор рано чи пізно міняти будь-які параметри, просто введіть 192.168.1.254 в ваш чистий браузер.

Далі ви можете встановити пароль на маршрутизаторі натисніть на подальше кнопку, щоб почати реєстрацію вашої 2wire модем з В & t.After ви, можливо, зареєстрований ваш маршрутизатор, дізнатися через селище натисніть кнопку Приймаю. Після того як ви, можливо, прийняли угоду з AT & T Yahoo SBC DSL, ви повинні створити людині визначити і пароль на аккаунт DSL. Щоб приступити до організації нове ім’я людини і пароль ви землю введіть кількість телефонну лінію, що ви отримали від AT & T.

Після того як ви отримали створив нове ім’я користувача та пароль, могла б бути інша прогресу дисплея і натисніть кнопку завершення дзвінка. Після того як ви виконали про кроки, вимкніть даний браузері і перезавантажте комп’ютер, це буде вирішувати будь-які проблеми спільноти. Після перезавантаження комп’ютера ви відкрити веб-браузер і час роботи в Інтернеті разом з AT & T DSL маршрутизатор 2wire.

У разі, якщо ви раді переадресації портів на вашому маршрутизаторі 2wire, відкрийте інтернет-браузер і сортування в 192.168.1.254 в адресному рядку URL. Після того як ви натиснули кнопку Відправити і вікна схожий на той, нижче має з’явитися. Пароль, який ви тільки що створили раніше для вас 2wire маршрутизатора, буде той, який ви тут використовують при зміні налаштування на маршрутизаторі 2wire DSL.